Meble Aluro

Aluro to jedna z marek, która posiada meble prowansalskie oraz dodatki do wnętrz, dzięki którym odmiana pomieszczeń stanie się łatwa i przyjemna. Dzisiaj postaramy się pokazać wszystkiego po trochu, mamy nadzieję, że Państwo również polubią meble aluro, które zaskakują niezwykłą oryginalnością i ciekawą stylizacją. Meble prowansalskie, które nam proponują to meble nie tylko do wnętrz, ale także do ogrodów czy też tarasów. Jedną z głównych serii dostępnych od aluro jest Palida, w której meble prowansalskie wykonane są z solidnego drewna dzięki któremu nasze wnętrze będzie piękne przez długie lata. Są dwa wspaniałe wersje tej oto kolekcji a różnią się od siebie dwoma szczegółami, ta starsza wersja to meble w białym kolorze z brązowym, bielonym blatem, zaś ta druga, troszkę nowsza posiada dodatkowo zdobienia na drzwiczkach czy też frontach.

biała komoda z bielonym blatem szufladkami i drzwiczkami
Komoda Palida Aluro

Komoda prowansalska z półeczką schowaną za drzwiczkami oraz z dwoma szufladkami pod bielonym blatem. Dodatkiem w tym meblu są metalowe gałki.

biurko, toaletka w białym kolorze z pięcioma szufladkami i bielonym blatem
Toaletka Aluro Palida

Biała konsola aluro palida posiadająca aż pięć szufladek w których można ukryć najróżniejsze drobiazgi. Konsola ta może sprawować się jako biurko czy też toaletka. Dużo zastosowań zapewnia, że ten mebel jest niezwykle elastyczny.

miękki niezwykle elagancki fotel
Fotel Aluro

Tutaj z tej serii mamy niezwykle elegancki fotel z miękkim obiciem i jasnymi nogami. Francuski styl podkreślony miejscem do relaksu. Rewelacja!

Z kolei meble Aluro wykonane z metalu to kilka wyjątkowo magicznych kolekcji, są one fantastycznie stylizowane na prowansalski styl, piękne zdobienia będą przykuwać uwagę każdego kto tylko się znajdzie w ich towarzystwie. Ogrody, które zostaną w nie wyposażone staną się doskonałą wizytówką każdego domu.

Pierwsza z nich to Vilage, w kremowym kolorze z przetarciami farby, tutaj mamy stół metalowy o okrągłym blacie i wyjątkowo finezyjnie rozstawionych nogach. Na blacie znajduje się także delikatne zdobienie.

metalowy stół o jasnym kolorze z przetarciami posiadający okrągły blat i finezyjne nogi
Metalowy Stół Aluro Vilage

Jak wiadomo do stołu nie może zabraknąć krzeseł, które także dostępne są z tej samej serii. Są to meble prowansalskie, których oparcie jest wykonane z interesującego wzoru. Proszę tylko zobaczyć.

metalowe krzesło w jasnym kolorze  z przetarciami i ozdobnym oparciem
Krzesło Metalowe Vilage

Następna seria zamieszczona jest pod nazwą Bertoni, jest to dość prosta lecz elegancka kolekcja, która już od lat jest w ofercie Aluro. Gorąco polecamy nazwy dobrze znane i sprawdzone.

 

jasna półokrągła konsola metalowa
Konsola Aluro Bertoni

Półokrągła, jasna konsola wykonana z metalu posiadająca ozdobnie wykonany dół oraz trzy niewielkie, ale stabilne nogi. Przetarcia farby podkreślają prawdziwy francuski klimat.

Zapraszamy do poznania wszystkich naszych produktów, którymi są między innymi meble Aluro, ale nie tylko ponieważ w naszej ofercie można znaleźć naprawdę dużą ilość wspaniałych producentów, którzy proponują ciekawe rozwiązania do wnętrz, a w tym dodatki i meble. Wyposażenie wnętrz z naszym sklepem stanie się prostsze i przyjemniejsze. Zachęcamy do odwiedzenia nas i obejrzenia każdego produktu z osobna, ponieważ wszystkie są niepowtarzalne i różnią się od siebie. Genialne propozycje nie tylko dla miłośników stylu prowansalskiego.