Lustra Okna

Lustra okna to świetny i bardzo dekoracyjny dodatek do wnętrz, który przykuwa uwagę wszystkich klientów i gości w twoim domu. Właśnie sprzedażą takich produktów zajmuje się nasz sklep Lawendowy Kredens. Lustro okno może wyglądać jak witraż, mieć postarzaną ramę, bądź stanowić lustro z okiennicami. Wszystkie są przepiękne, pełne wdzięku i uroku i stanowią wspaniałą ozdobę wnętrz mieszkań czy domów. Zapraszamy do obejrzenia naszej cudownej kolekcji i zakupu!

Pierwszym z naszych nieocenionych produktów jest niezwykłe, prostokątne lustro prowansalskie Lamali z kolekcji Aluro. Ma postarzaną i mocno przecieraną ramę, co czyni jego wygląd bardzo starym i zniszczonym. To z kolei dodaje mu unikalnej wartości i czyni go niezwykle wartościowym. Lustro wykonane jest z wysokiej jakości drewna w łamanym kolorze starej bieli i kremowego. Cudownie wygląda w salonie czy sypialni wśród mebli również postarzanych niczym z poprzedniej epoki.

Prostokątne lustro okno w postarzanej ramie
Lustro Prowansalskie Lamali Aluro

Kolejnym niesamowitym lustrem, które wygląda jak przepiękne i bardzo stylowe okno jest lustro okno firmy Clayre & Eef. Wykonane jest z dobrej jakości metalu i szkła i posiada okazałą ramę. Jest ona mocno przecierana i ma kremowy kolor. Środek lustra dzielą cudowne finezyjne linie układające się w uroczy wzór. Lustro jest bardzo kobiece i ma delikatne lecz opływowe kształty. Idealne do przedpokoju, sypialni, salonu, czy nawet łazienki.

Urocze lustro w jasnej ramie
Lustro Okno 1

Lustra okna to także świetne szerokie lustro w grubej szaro-beżowej ramie firmy Clayre & Eef. Ma kształt połowy owalu i wykonane jest z doskonałej jakości metalu i szkła. Tafla lustra podzielona jest na różnej wielkości odcinki, przedzielone metalem, które tworzą jedną całość. Lustro doskonale się prezentuje i przypomina solidne okno. Ponadto ma uniwersalny kolor, który sprawia, że wszędzie będzie idealnie wyglądać.

Lustro Clayre & Eef posiadające beżową ramę
Lustro Okno

Następnym naszym wspaniałym dodatkiem, który sprawdza się cudownie w aranżacji wnętrz jest lustro z okiennicami. Należy tu białe lustro prowansalskie z okiennicami firmy Home Decoration. Kiedy zamknie się okiennice, poprzez prostokątne małe otworki do wnętrza mieszkania przedzierają się smugi słońca. Stwarza to niesamowite wrażenie i stwarza ciepły i pozytywny nastrój i klimat w letnie wieczory. Lustro to jest niezwykle delikatne i kobiece. Idealnie nadaje się do kuchni czy pokoju.

Piękne lustro w białej ramie posiadające zamykane okiennice
Lustro Prowansalskie z Okiennicami

Ostatnim już nietuzinkowym lustrem jest niesamowite lustro prowansalskie z okiennicami i szufladkami firmy APL Dekoracje. Stworzone zostało w niezwykle pomysłowy sposób. Ramę lustra tworzy białe drewno połączone z kolorem czarnymi brązowym, który tworzą przepiękne i dekoracyjne okiennice. Środek okiennic to wysokiej jakości metal w białym kolorze z ozdobnymi lilijkami i finezyjnymi liniami. Okiennice można zamknąć na haczyk, dzięki czemu całość wygląda jak okno. Na dole znajdują się dwie eleganckie szufladki i półeczka, do której można włożyć na przykład przybory do czesania. Lustro idealnie będzie wyglądać w przedpokoju.

Ozdobne lustro w biało czarnej kolorystyce posiadające półeczkę, szufladki i okiennice
Lustro Prowansalskie z Okiennicami i Szufladkami A

Lustra okna to modne i nowoczesne wyposażenie wnętrza każdego domu. Lustro okno, jak również lustro z okiennicami wspaniale się prezentuje i robi ogromne wrażenie. Z pewnością nikt nie będzie mógł od niego oderwać wzroku. Polecamy!