Lawendowy Sklep

Nasz lawendowy sklep ma w swojej ofercie wiele różnych produktów, które wypełnią wszystkie wnętrza w niezwykły sposób, który zapewni nam także praktyczne wyposażenie. Dzięki naszym meblom czy też dodatkom, każde pomieszczenie zmieni się w prosty sposób nie do poznania. Prowansalskie dekoracje, które można znaleźć na naszej stronie to wiele rzeczy, które uzupełnią kuchnię, łazienkę, salon czy też sypialnie. W dzisiejszym wpisie pokażemy kilka ciekawych propozycji, które spodobają się na pewno wielu osobom, a są to między innym lawendowe dekoracje, które podkreślają prawdziwy prowansalski styl będący ostatnimi czasy numerem jeden pośród wielu wystrojów. Styl prowansalski wyróżniają się na przykład jasnymi meblami a także delikatnymi kolorami dodatków, a więc zapraszamy na poświęcenie nam dosłownie kilku minut w których przekonamy, że warto do nas zajrzeć i poznać nas bliżej.

Pierwsza z naszych zakładek wypełni każdy pokój, a w niej możemy znaleźć osłonki, zegary, poduszki, obrazy, świeczniki, ramki na zdjęcia, lampy i abażury, a także oryginalne prowansalskie dekoracje do pokoju dziecięcego.

Zegary ścienne mają wiele kolorów do wyboru, są także wykonane z różnych materiałów takich jak metal czy drewno. Zegary te mogą mieć większą średnice lub mniejszą. Nasz lawendowy sklep zapewnia naprawdę ogromny wybór tych właśnie dodatków.

Jasny okrągły zegar ścienny z czerwonymi cyframi i motywem roweru
Zegar w Stylu Prowansalskim 4

Jasny zegar z czerwonymi cyframi, a na nim znajduje się wiosenny motyw roweru z koszykiem pełnym kwiatów.

Fantastyczny zegar ścienny posiadający motyw lawendy umieszczony na tle imitującym drewniane deski
Zegar z Lawendą

Jeśli mówimy lawendowe dekoracje to oczywiście w tej kategorii nie powinno zabraknąć motywu tego fioletowego kwiatu jakim jest pachnąca i relaksująca lawenda. A na zdjęciu widzimy tylko jeden z wielu takich propozycji.

Prowansalskie dekoracje ścienne to także nasze piękne obrazy, które dodadzą koloru i ożywią wnętrze w prosty sposób i za niską cenę.

Prostokatny obrazek w jasnych kolorach z angielskimi napisami i motywem filiżanki z ptaszkiem
Obrazek Prowansalski Romantic 2

Napisy, kwiaty i ptak to motywy, które towarzyszą większości przedmiotów w cudownym stylu prowansalskim, który emanuje elegancją i romantyzmem. Obrazek ścienny posiada jasne tło na którym umieszczone zostały wszystkie potrzebne elementy wskazujące na prowansalskie klimaty.

Lawendowe dekoracje można spotkać u nas na każdym kroku, między inni ten motyw został umieszczony na pudełkach, osłonkach, wieszakach czy też ściereczkach do kuchni. Kochasz styl prowansalski, a może po prostu podoba Ci się wystrój w którym króluje lawenda, zajrzyj a znajdziesz wiele ciekawych przedmiotów, które pokochasz od pierwszego wejrzenia.

Lawendowy sklep potrafi nas zaskoczyć prawda? Zachęcamy do zaglądania na naszą stronę internetową na której codziennie pojawiają się jakieś nowości, które prezentują się bardzo wyjątkowo, mamy w swojej ofercie bogaty wybór producentów, którzy częstują nas niesamowitymi rozwiązaniami, dzięki nim każda aranżacja nabierze swojego klimatu, a także stanie się niezwykle praktyczna. Zapraszamy i czekamy na każdego z Was, nie zależnie czy poszukujesz inspiracji, czy też oczekujesz większych lub mniejszych zmian. U nas po prostu każdy znajdzie coś dla siebie.