Lawendowe Dekoracje

Witajcie w naszym sklepie, gdzie mnóstwo rzeczy jest, dzięki nam Wasze wnętrza zostaną wypełnione w sposób piękny, a także funkcjonalny. U nas znajdą Państwo przede wszystkim meble, a także dodatki w stylu prowansalskim, retro, industrialnym czy też marynistycznym. Wszystkie te style są niezwykle modnymi klimatami jeśli chodzi o meblowanie czy też dekorowanie pomieszczeń. Tak samo jak posiadamy wiele osobowości, również nasze domy różnią się od siebie i nasz sklep pomaga Państwu w idealnym dla każdego wyborze. Zapraszamy na stronę, oraz do przeczytania tego tekstu i obejrzenia zdjęć na których zostaną przedstawione tylko niektóre artykuły dekoracyjne, ponieważ wszystkich niestety tutaj nie zmieścimy, ale mamy nadzieję, że zachęcą one Państwa do obejrzenia ich jeszcze więcej.

Nasz sklep to przede wszystkim zbiór przedstawiający dodatki w stylu prowansalskim bo głównie tym stylem się zajmujemy, jednakże staramy się cały czas powiększać swoje horyzonty. Wracając do klimatów Prowansji to jak wiadomo, nie może zabraknąć nam tutaj motywu lawendy. I to głównie o niej dzisiaj będziemy pisać.

Lawendowe dekoracje, które mamy do pokazania to przedmioty o wyjątkowej, ciepłej i delikatnej kolorystyce, która relaksuje człowieka, a także wprowadza nutkę romantyzmu i elegancji.

Pierwsze artykuły dekoracyjne, które pokażemy doskonale wpasują się w każdą ścianę, a są nimi zegary. W naszym sklepie jest ich bardzo duży wybór, posiadają różne wzory i kolory, różni ich także rozmiar średnicy tarczy, to może pokażmy teraz kilka z nich:

Zegar ścienny z motywem lawendy w pięknej kolorystyce
Zegar z Lawendą

Zegar ścienny, którego tarcza to 34cm ozdobnej średnicy na której można zauważyć dwu kolorowe tło, a na nim bukiet lawendy w przepięknym odcieniu.

jasny zegar z motywem wieży eiffla
Zegar z Wieżą Eiffla

W tej samej średnicy może być także jasny zegar, a na nim przedstawiona została prawdziwa paryska wieża Eiffla. Rewelacyjna dekoracja dla pokoju nastolatka, czy też salonu bądź sypialni.

Drewniany zegar w brązowym kolorze ozdobiony  czarnymi piórkami
Duży Zegar Drewniany A

To teraz czas na coś większego, mamy tutaj bowiem zegar ścienny od francuskiego producenta, który ma średnicę wielkości 82cm, został wykonany w całości z brązowego drewna, a jego ozdobą są cztery czarne piórka, które można zauważyć na godzinie dwunastej, trzeciej, szóstej oraz dziewiątej.

jasny zegar  zmotywem lawendy
Zegar Prowansalski Lawenda 2

To jeszcze pokażmy zegar z lawendą, którego średnica ma 30cm, tło imituje drewniane deski, widoczny jest mebel na którym stoi wazonik z bukietem lawendy, książki, kawa – czyli typowe elementy dotyczące wyciszenia każdego z nas.

Zegarów jest dużo, dużo więcej na naszej stronie, ale przejdźmy może do kolejnych produktów, na które można powiedzieć, że są to typowe lawendowe dekoracje, a są nimi na przykład wieszaki.

Są one wykonane z metalu bądź drewna, a ich ozdobą są przepiękne obrazki, proszę tylko zobaczyć:

jasne wieszaki o kształcie czajniczka ozdobione motywem lawendy
Wieszak z Lawendą D

Tutaj mamy artykuły dekoracyjne w typowo prowansalskim stylu, ich ozdobny kształt czajniczka i motyw lawendy w cudownym kolorze, przykują uwagę każdego. Doskonały pomysł na odświeżenie kuchni bądź udekorowanie kawiarni.

Owalny wieszak o niezwykle eleganckich kształtach w zielono niebieskim kolorze.
Wieszak Prowansalski Ozdobny A

Ten wieszak pokazuje nam klimat swoim kształtem, a także pięknym haczykiem w postaci przezroczystej gałki, która przypomina róże.

Dodatki w stylu prowansalskim naprawdę zachwycają, wnoszą bardzo dużo do każdego typu pomieszczeń. Mamy nadzieję, że nasze lawendowe dekoracje spełnią Państwa oczekiwania. Zapraszamy!