Lampy w stylu prowansalskim

Od kilku dni w naszym sklepie internetowym możecie znaleźć nie tylko meble prowansalskie, prowansalskie dekoracje oraz liczne produkty Belldeco, ale także prześliczne lampy w stylu prowansalskim. Wszystkie z nich to lampy firmy Belldeco o różnorodnych kształtach, kolorach i wymiarach. W tym wpisie pokażemy Wam trzy z nich. Wszystkie lampy w stylu prowansalskim Belldeco znajdziecie na naszej stronie w zakładce Oświetlenie.

Luna Lampa Elektryczna Latarnia marki BELLDECO

Lampy w stylu prowansalskim
Luna Lampa Elektryczna Latarnia

Luna Lampa Elektryczna Latarnia to przecierana lampa w stylu prowansalskim, która swym kształtem przypomina starodawną latarnię uliczną. Lampa Luna, podobnie jak nasze meble prowansalskie Belldeco jest idealna dla każdego kto lubi styl prowansalski oraz shabby chic. Wysokość Lampy Luna to aż 66cm.

Wenecja Lampa Sufitowa Klatka marki BELLDECO

Lampy w stylu prowansalskim
Wenecja Lampa Sufitowa Klatka

Druga lampa to Wenecja Lampa Sufitowa Klatka, która tak jak pozostałe omawiane to lampy w stylu prowansalskim Belldeco wykonana jest ze szkła i metalu i jest celowo postarzana. Wenecja Lampa Sufitowa Klatka jest podobnej wysokości co Luna Lampa Elektryczna Latarnia, jednak dzięki kwiatowym wzorom jest nieco bardziej ozdobna.

 

Grigio Lampa Sufitowa Klatka marki BELLDECO

Lampy w stylu prowansalskim
Grigio Lampa Sufitowa Klatka

Grigio Lampa Sufitowa Klatka to niemalże ciemnoszara wersja Lampy Sufitowej Wenecja. Obydwie lampy mają miejsce na cztery żarówki i są ozdobiony kwiatowymi wzorami. Są to piękne lampy w stylu prowansalskim, które są czymś więcej niż oświetlenie. Są to prowansalskie dekoracje, które pomogą Ci odmienić każde wnętrze.