Lampiony Belldeco

Lampiony Belldeco to niezwykle interesujące elementy służące do ozdobienia wnętrza lub tarasu. Marka Belldeco posiada ogólnie produkty, które są oryginalne i prezentują się niebanalnie. Każdy lampion Belldeco, może być fantastycznym wypełnieniem oświetlającym drogę do domu bądź też może znajdować się na parapecie nie tylko w trakcie romantycznych wieczorów. Każdy z lampionów posiada uchwyt, który pomaga w łatwym przenoszeniu go z miejsca na miejsce. W dzisiejszym wpisie postaramy się Państwu pokazać ofertę lampionów jakie można znaleźć w naszym sklepie.

szklano metalowy lampion w miedzianym kolorze
Lampion Belldeco Skandynawski

Tutaj mamy lampion Belldeco w lekko nowoczesnym – skandynawskim stylu, który posiada kształt bryły. Każda ze ścian tego oto lampionu jest ze szkła dzięki czemu, oddaje on cały blask światła, świeczki znajdującej się w środku, dodatkową jego ozdobą jest miedziany kolor metalu. Jednym zdaniem jest to fantastyczny dodatek do wewnątrz jak i na zewnątrz.

Szklany okrągły lampion w srebrnym kolorze
Srebrny Lampion Belldeco

Zaś ten lampionik to niewielki przedmiot, który ozdobi każdy stół czy też półkę w regale. Kształt okrągłej tuby który jest w posrebrzanym kolorze. Lampion Belldeco niech zabłyśnie na przykład na świątecznym stole.

Lampion belldeco w trzech rozmiarach i w trzech odcieniach szarości, posiadający otwory w kształcie gwiazdek
Lampion Belldeco

Skoro jesteśmy w temacie świąt to proszę spojrzeć na te piekne lampiony belldeco, które sprzedawane są w trzech rozmiarach i każdy z nich ma inny kolor. Przedmioty te zostały ozdobione typowo świątecznymi otworami w kształcie gwiazdek. Wyjątkowe światło padające na ścianę lub taras.

metalowy lampion biały o kształcie baranka
Lampion Belldeco Baranek

Jedną z ważniejszych i większych serii jest Wenecja, jest to kolekcja Belldeco składająca się z uroczych produktów w jasnych kolorach. I właśnie tutaj pokazujemy Państwu niezwykły lampion, który ma kształt uroczego baranka, który posiada małe otworki przypominające kwiatki, dzięki którym stwarza się uroczy cień na ścianie.

złote lampiony świąteczne
Lampiony Świąteczne

W ofercie Belldeco można znaleźć produkty typowo świąteczne, a w nich małe, okrągłe lampiony w złotym lub czarno – złotym kolorze, które dzięki swoim otworkom dają cień uroczych śnieżynek lub gwiazdek. Wspaniałe dodatki na świąteczny stół nie tylko w formie lampionów i nie tylko od tego producenta.

wysoki, wąski świecznik o srebrnym kolorze
Srebrny Świecznik Deluxe

Aluminiowa kolekcja Deluxe to idealny pomysł na uzupełnienie wnętrza nowoczesnego. I tutaj także dostępne są świeczniki wysokie, idealnie pasujące na długie świeczki. Prosta i zarazem piękna dekoracja pasująca po prostu wszędzie i na każdą okazję. Polecamy!

Genialne dodatki w różnych stylach ozdabiające każde pomieszczenie w naszym sklepie. Zachęcamy także do obserwowania naszych codziennych nowości, które zaskakują na każdym kroku.

Jak udało się zauważyć wybór jest bardzo duży lampiony Belldeco to produkty wykonane ze szkła lub metalu, posiadają różne kształty i wielkości. Po prostu dla każdego coś miłego. Nasz sklep zaprasza do obejrzenia pełnej oferty nie tylko lampionów, ale także wielu innych wspaniałych dodatków przede wszystkim w stylu prowansalskim, ale nie tylko. Przedmioty te są wyjątkowe, funkcjonalne i solidne. Polecamy każdego naszego producenta, ponieważ mają oni różne oferty, z których można stworzyć jedną, magiczną całość. Zapraszamy!