Kredens W Stylu Prowansalskim

Meble prowansalskie to wyjątkowo dekoracyjne oraz funkcjonalne meble, znajdujące zastosowanie niemalże w każdym miejscu, domach, ogrodach czy też restauracjach. Styl francuski stał się niezwykle modny, gdyż barwy i wykończenie dają niesamowity efekt delikatności i romantyzmu. Wnętrza z tym meblami, stają się większe i jaśniejsze, dzięki nim nawet najbardziej pochmurny dzień wydaje się być bardziej słoneczny.

Jeśli ktoś poszukuje dość nietypowych rozwiązań do swoich czterech kątów, zapraszamy do nas mamy przedmioty bardzo oryginalne, raczej niespotykane na polskim rynku. Dzisiaj skupimy się na dokładnym przedstawieniu wyjątkowych mebli takich jak kredensy prowansalskie. Większość Pań marzy o tym aby taki element zaistniał właśnie w ich królestwie jakim jest kuchnia. Jak wiadomo podczas gotowania lub pieczenia, po prostu musi tam obowiązywać ład i porządek oraz wystarczająco dużo miejsca aby móc się rozłożyć na spokojnie ze wszystkimi niezbędnymi produktami.

Kredens w stylu prowansalskim pomaga zaoszczędzić miejsca ponieważ można w nim przechować naprawdę sporo przedmiotów kuchennych takich jak : talerze, kubki, sztućce, garnki i inne przybory tak bardzo ważne w tym pomieszczeniu. Pragniemy zaprezentować wszystkie najlepsze produkty, w których są naprawdę wyjątkowe połączenia. Można podzielić je na kredensy prowansalskie prosto wykończone, bądź na kredensy z nowoczesnymi rozwiązaniami.

 Na czym polegają proste stylizacje jeśli chodzi o meble prowansalskie już tłumaczę. Meble te są stylizowane w sposób minimalistyczny, posiadają bardzo popularne w meblach półki, szufladki i drzwiczki. Takie naturalne wykonania mają wielką wartość dekoracyjną, gdyż są pięknem same w sobie bez większych ulepszeń.

Mamy tutaj przykłady z dwóch kolekcji białych minimalistycznych mebli, są to dokładniej kredensy prowansalski Latina i Carla. Idealnie one ukazują na czym polega rola kredensów, na górze mają oszklone drzwiczki, gdzie miejsce te przypomina witrynę, poniżej zaś znajdują się szufladki oraz białe kryte drzwiczki za którymi także znajdziemy miejsce do przechowywania.

biały kredens z oszklonymi drzwiczkami, szufladkami oraz białą parą drzwiczek
Kredens Prowansalski Carla
Biały kredens w stylu prowansalskim
Kredens Prowansalski Latina

Posiadamy także prosty, jednak inny kredens w stylu prowansalskim bo narożny, jest dosyć ciekawym rozwiązaniem dla osób które chcą zapełnić mało praktyczną przestrzeń jaką są rogi w pomieszczeniach.

Kremowy kredens narożny w stylu prowansalskim
Narożny Kredens Prowansalski

Na jego górze znajdują się trzy otwarte półki, zaś poniżej także schowana jest półeczka.

Kredens w stylu prowansalskim nie zawsze musi posiadać typowy biały odcień, w naszym sklepie znajdą Państwo także różne kolory mebli między innymi czarne, szare czy też kremowe. To bardzo oryginalne, rzadko spotykane kolory dzięki czemu są jeszcze bardziej upragnione.

Kredens w oryginalnym czarnym odcieniu z serii alani
Kredens Alani

Czarny kredens Alani z otwartymi półkami na górze, szufladkami a także na dole półki z oszklonymi drzwiczkami.

Piękny, pojemny jasno szary kredens prowansalski
Kredens Szara Prowansja

Seria Szara Prowansja to bardzo ozdobne meble, z eleganckimi dodatkami w postaci lekko pofalowanych wykończeń na górze oraz na dole, posiada także ciekawe uchwyty na szufladach.

 Meble prowansalskie to idealne dodatki do wszystkich wnętrz! Zapraszamy!