Konsole w stylu prowansalskim

Meble w stylu prowansalskim to różnego rodzaju elementy wyposażenia wnętrz, dodające im niebywałego uroku. Zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdziesz piękne konsole w stylu prowansalskim.

Piękna konsola prowansalska z półką wykonana z drewna w dwóch kolorach: białym i brązowym.
Konsola Prowansja

Meble w stylu prowansalskim  to elementy wyposażenia wnętrza, które są naprawdę zróżnicowane i to pod wieloma względami. Poczynając od ich kolorystyki, przez kształty aż po niezliczone możliwości wykorzystania. Jednymi z nich są konsole w stylu prowansalskim – meble przypominające kształtem stoliki lub biurka, wyposażone w podłużny lub prostokątny blat. Bardzo często znajdziesz je w wersji z dodatkową półką lub półkami. To meble stworzone przede wszystkim do eksponowania dekoracji, ramek na zdjęcia, kwiatów ale nie tylko. Nasi klienci bardzo często wykorzystują je w roli nietuzinkowych i stylowych biurek. A Ty? Jaki masz pomysł na zaaranżowanie konsoli?

Konsole z półkami

Bielona konsola w stylu prowansalskim z kolekcji Donati dodatkowo wyposażona została w niewielką, ale pojemną szufladkę.
Bielona Konsola

Konsola prowansalska wyposażona w półkę lub półki to mebel wielozadaniowy. Wykorzystując ją w salonie możesz ustawić na półkach ozdobne pudełka, a w nich schować niezbędne drobiazgi i mniej przydatne bibeloty. Pozostawiając niezagospodarowany blat możesz go wykorzystywać w zależności od potrzeb. Jesteśmy przekonani, że rola tego mebla będzie się zmieniała w zależności od Twoich potrzeb i koncepcji aranżacyjnej wnętrza. Półki w jaki wyposażone są konsole w stylu prowansalskim świetnie sprawdzają się również jako miejsce na książki bądź czasopisma. Jeśli zdecydujesz się wykorzystać konsolę z półkami w formie mini biblioteczki polecamy zakupić do niej również bardzo przydatne wsporniki.

Konsole metalowe

Charakterystyczna konsola z drewnianym blatem i nogami, które przypominają konstrukcją wieżę Eiffela.
Konsola metalowa

Meble wykonane z metalu są obecnie bardzo trendy. Mają w sobie coś z mebli pofabrycznych, industrialnych i loftowych. Zostały zaprojektowane z myślą o wnętrzach nowoczesnych, dlatego najczęściej są utrzymane w jednolitej kolorystyce – grafitowej, czarnej lub ciemnobrązowej. Co zyskasz wykorzystując konsole w stylu prowansalskim wyposażone z  metalu? Przede wszystkim staniesz się właścicielem funkcjonalnego mebla, który będzie Twoim niezawodnym towarzyszem przez długie lata. Konsole metalowe, w odróżnieniu od innych są niezwykle trwałe i solidne. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, łatwe w pielęgnacji i po prostu piękne!

Konsole drewniane

CIemnoszara konsola z kolekcji Luis to konsola, którą wyróżnia neizwykle obszerny blat i półka.
Konsola z półką

Drewniane meble prowansalskie to klasyka sama w sobie. Podobnie jak konsole metalowe są bardzo praktyczne, dają wiele możliwości praktycznego wykorzystania i świetnie podkreślają południowy klimat. Konsole w stylu prowansalskim wykonane z drewna mogą mieć różną kolorystykę. W naszym sklepie znajdziesz rozmaite kolekcje. Niektóre z nich są postarzane, białe, kremowe, bielone bądź po prostu w kolorze naturalnego drewna – posiadają widoczne słoje, nierównomiernie rozmieszczone na całej powierzchni mebla. Wybierając konsole drewnianą również będziesz cieszył się solidnym meblem na długie lata. Do konsoli drewnianych gorąco polecamy dobrać inne meble z drewna, po to aby wzmocnić ostateczny efekt całej aranżacji. Zapraszamy Cię serdecznie do obejrzenia mebli z kolekcji marek Clayre & Eef, Livin Hill, Aluro oraz Belldeco.

Kolorowe konsole

Piękna i ciekawa konsola z kolorowymi szufladami to mebel wykonany z drewna. Konsola jest postarzona.
Konsola z kolorowymi szufladami

Kto powiedział, że konsola prowansalska to mebel, który ma być w jednolitym kolorze? Współczesne trendy jednogłośnie przemawiają i zachęcają dekoratorów wnętrz do łączenia ze sobą mebli w różnych wersjach kolorystycznych, a najlepiej o różnych kształtach. Konsole w stylu prowansalskim są dostępne w naszym sklepie internetowym w wielu wersjach kolorystycznych. Znajdziesz tu modele nie tylko w kolorze czarnym, brązowym i białym ale również konsole z kolorowymi bądź wzorzystymi szufladami. Pomimo tego, że otrzymały miano konsoli prowansalskiej, genialnie sprawdzają się przy urządzaniu wnętrz retro oraz vinatge. Nie wahaj się łączyć ze sobą różniących się od siebie stylistycznie mebli, pamiętając jednocześnie aby nie popaść w przesadę!

Podsumowując, meble takie jak konsole w stylu prowansalskim to niezbędne elementy wyposażenia wnętrza, które sprawdzają się w różnych rolach. Możesz je wykorzystać jako podstawę do swoich ulubionych dekoracji, miejsce na kwiaty lub po prostu wolnostojący mebel w przedpokoju z miejscem na drobiazgi. Stosunkowo nowym trendem stało się wykorzystywanie konsoli w roli biurek. Tak urządzone miejsce pracy to gwarancja jeszcze większej kreatywności. Chcesz zmiany w swoim domu? Zapraszamy na zakupy w  naszym sklepie – wybierz do swojego domu najpiękniejsze meble w stylu prowansalskim!