Komody W Stylu Prowansalskim

IMG_1184 _ 2

Komody w stylu prowansalskim to niezwykłe meble które, mogą być wyposażone, w półki otwarte lub schowane za drzwiczkami, a także mogą posiadać szufladki o różnych wymiarach. Dzięki czemu są praktyczne i potrzebne. Mogą służyć jako półki pod telewizor, bądź jako luźny mebelek. Można w nich przechowywać, bieliznę, biżuterię lub wiele innych skarbów.

Dodatkowo meble w stylu prowansalskim dodają klimatu, który oczaruje wszystkich, każde pomieszczenie dzięki nim stanie się wyjątkowe i bajkowe.

Szara szafeczka z półeczką i szufladkami
Szara Komoda

Komoda prowansalska mająca dwie szufladki oraz półkę za dekoracyjnymi drzwiczkami. W ciekawym odcieniu szarości, da niezapomniany efekt eleganckiego lecz dość prostego wystroju wnętrza.

Metalowa Komoda w kolorze białym z dwunastoma szufladkami i ozdobnymi kółkami.
Metalowa Komoda

Całkiem oryginalna, niespotykana metalowa komoda, o jasnym kolorze i ciemniejszym blacie. Jej szczególną ozdobą są kółka znajdujące się na dole. Całość wykończona na starodawny styl, który zawsze będzie modny. Posiada aż dwanaście szufladek, dzięki czemu duża ilość rzeczy znajdzie w niej swoje miejsce. Podkreśla ona piękno, które posiadają komody w stylu prowansalskim.

Okrągła komoda w stylu ludwikowskim
Komoda w stylu ludwikowskim

Komoda o niecodziennym kształcie, okrągła , na wyższych nóżkach. Bardzo elegancka z ośmioma szufladkami, moim zdaniem idealnie sprawdzi się na przykład do przechowywania biżuterii. Meble w stylu prowansalskim to ukryte, poszukiwane marzenie przez każdego, kto ceni sobie piękno i organizacje.

Biała komoda z półeczką i czterema szufladkami.
Komoda biała prowansalska

Komoda prowansalska jak wiadomo musi mieć ten styl zachowany w pełni. Cztery kwadratowe szufladki przedstawiają oryginalność i interesujące miejsce na skarby. Półka za drzwiczkami może posłużyć do przechowywania naprawdę różnorodnych przedmiotów.

 

Przecierana komoda w stylu prowansalskim z trzema szufladkami
Komoda W Stylu Prowansalskim

Ten mebelek w ciepłym kremowym kolorze z trzema szerokimi szufladami, może być ciekawym sposobem do zastąpienia na przykład szafki dziecięcej.

Komoda biała prowansalska
Komoda Prowansalska

Połączenie komody z witryną, może odkryć swoje zastosowanie na przykład w kuchni bądź też w salonie. Na górze pod blatem są dwie szufladki, a na dole półeczkę za siateczkowymi drzwiczkami, dzięki czemu można wyeksponować w niej na przykład porcelanową zastawę. Meble w stylu prowansalskim są między innymi właśnie dlatego nie zastąpione.

Komoda biała z dwiema szufladkami oraz połką
Komoda Prowansalska Biała

Niby prosta komoda, nie wyróżniająca się, a jednak mająca w sobie coś co przykuwa wzrok każdego. Jej kremowy kolor dodaje delikatności, uchwyty drzwiczek i szuflad dodają elegancji. Całość bardzo podkreślająca styl prowansalski, uniwersalność tego mebla daje ogromne możliwość włączenia jej do większości aranżacji wnętrz.

Komoda z szufladkami mietowa
Szafka Minti

Komódka w ślicznym miętowym kolorze z trzema szufladkami których fronty są w odcieniu kremowym, co daje oczekiwany efekt, czarodziejskiej szafeczki. Mimo swoich nie wielkich rozmiarów, szufladki są wyjątkowo głębokie.

Nasz sklep przedstawia naprawdę bardzo duży wybór komód, z różnych kolekcji, w różnych odcieniach. Każda aranżacja znajdzie jakąś dla siebie. Jest jedna rzecz, która łączy je wszystkie to piękny, ciekawy, tak bardzo upragniony styl prowansalski. Bo chyba wszyscy zdążyliśmy poznać jego wielki wachlarz zalet.