Komody w stylu prowansalskim

Jak wiadomo, nasz sklep posiada prawie wszystko w stylu prowansalskim. Do jednej z naszych największych asortymentów tego stylu należą komody w stylu prowansalskim.

Posiadamy w sprzedaży wiele modeli, kolorów, kształtów, układów szuflad, bądź szafek.
Meble te dziś przedstawimy w wielu kolorach, bielone, przecierane, bądź bardziej klasyczne, jednokolorowe, ewentualnie z innym kolorem blatu.
Jak wiadomo, komoda prowansalska, jest to niezastąpiony mebel w każdym domu. Dzięki swojej wielkości oraz pojemności możemy postawić ja w sypialni bądź salonie. Wszędzie będzie lśnić!

                                                                                                                                                      Więc zacznijmy oprowadzanie Państwa po naszym asortymencie komód.

Biała komoda z brązowym blatem z pięcioma szufladami.
Komoda Prowansalska Marsylia

Biała komoda z serii Marsylia to idealny mebel do sypialni. Delikatna wyglądem. Posiada pięć szuflad oraz brązowy blat. To połączenie pozwala powiedzieć, że jest ona wyjątkowa. Z jednej strony klasyczny mebel a z drugiej mebel tętniący życiem!
Pięknie ozdobiony dół komody oraz fikuśne, króciutkie nóżki to same jej atuty!

Komoda pesaro w kolorze budyniu waniliowego z szarym, bielonym blatem.
Komoda Prowansalska Pesaro Szeroka

Szeroka komoda Pesaro. Tak wyjątkowa, idealnie ukazująca styl prowansalski komoda jest numerem jeden w wyposażeniu Państwa domów. Te meble prowansalskie, właśnie z tej serii pięknie komponują się w każdym pomieszczeniu! Bez problemu może wypełniać wnętrze od salonu i sypialni, po przedpokój a nawet kuchnię! Ze względu na to, że ma bardzo dużo miejsca w szafkach oraz dwie duże szuflady, pomieści wszystko. Komoda jest w kolorze zbliżonym do waniliowego budyniu z lekko szarawym bielonym blatem.

Ten mebel to kwintesencja smaku!

Szara komoda w stylu prowansalskim z blatem w kolorze brązowym.
Komoda Prowansalska Catania Szeroka 1

 

Czarująca swym wykonaniem komoda serii Catania. Posiada ona sześć różnej wielkości szuflad które wysuwa się dzięki pięknie zdobionymi uchwytami. Dzięki nim komoda staje się wyjątkowym meblem, który zawitał już w wielu domach. Mebelek posiada brązowy, bielony blat, piękne zdobienia u podstawy oraz subtelne nóżki. Cała zaś jest koloru szarego. Zawsze idealnie odnajduje się w pomieszczeniach o jasnej kolorystyce, pełnym wdzięku i elegancji!

Czarna komoda w stylu prowansalskim posiadająca blat w kolorze brązu.
Komoda Prowansalska Czarna Alani A

 

Czarna komoda Alani. Stylowa, o klasycznym kształcie z bardzo delikatnie zdobionymi nóżkami. Blat w brązowym kolorze. Dodatkowym atutem jest tu woskowanie blatu. Dzięki temu nie tak łatwo o zarysowanie mebla. Trzy szerokie oraz głębokie szuflady pozwalają na przetrzymywanie dużej ilości rzeczy. Krótko mówiąc, jest to komoda prowansalska, która urzeknie każdego swoim wyglądem, oraz wykonaniem!

Bielona komoda o wyjątkowym kształcie!
Komoda Prowansalska Bielona 5

Komoda bielona! Następny ciekawy element z naszej propozycji. Zgrabny, opływowy kształt, surowe, prowansalskie wykonanie, delikatne zdobienia i charakterystyczne uchwyty. Same atuty! Ale jak wiadomo to właśnie meble prowansalskie posiadają same atuty! Pięknie oraz starannie wykonane. Precyzyjnie zaplanowany każdy ruch dłutem, by zdobienia u podstawy były wyjątkowe.

Warto zapoznać się z ofertą tych mebli. Wystarczy chwila, a serce zabije szybciej!

Komoda o wyjątkowym kstzałcie w kolore żółtym.
Żółta Komoda Prowansalska Mellow 3S

Dla urozmaicenia!

Posiadamy także meble kolorowe!

Idealne do dziecięcego pokoiku, o wyjątkowym kształcie, wyglądzie i kolorze. Jest także kolor oliwkowy. Trzy pojemne szuflady zmieszczą wszystkie ubranka, przedmioty. Blat w tej serii jest koloru ciemnego brązu. Delikatne przejścia kolorystyczne komponują się pięknie. Ta komoda sama w sobie ma tyle piękna.

Komody w stylu prowansalskim. Najważniejszy mebel w wystroju domu. Jak widać każda z nich może występować wszędzie. Większość z nich jest uniwersalna w znaczeniu pomieszczeń. Oczywiście wszystko zależy tylko i wyłącznie od wyobraźni, wizji swojego mieszkania. Jesteśmy pewni, że po przejrzeniu naszego asortymentu, każdy kąt będzie zapełniony praktycznymi, pięknymi meblami oraz dodatkami.

Serdecznie zapraszamy!