Komoda W Stylu Prowansalskim

Komoda w stylu prowansalskim to niezwykle praktyczny mebel, który odnajdzie swoje miejsce w każdym pomieszczeniu. Komody mogą być używane w bardzo przeróżny sposób, mogą zastępować w genialny sposób szafy na ubrania, albo można w nich przechowywać samą bieliznę. Mogą służyć jako schowek na dokumenty, których jak wiadomo zawsze jest dużo i dobrze gdy mają swoje oddzielne miejsce w mieszkaniu, bo wtedy można je ładnie zorganizować bez zbędnego zamieszania. Komody prowansalskie to te meble, które zaprojektowane są w taki sposób, aby były pojemne oraz jednocześnie aby nie zabierały zbyt dużo miejsca. Meble prowansalskie to meble pięknie wykończone, w ciepłych odcieniach. Na rynku jest duża ilość producentów, którzy idą w tym kierunku, zaś nasz sklep ułatwia poszukiwania doskonałych mebli w tym oto stylu, ponieważ zostają zebrani producenci oraz ich nadzwyczajne oferty w jednym uroczym miejscu.Komody prowansalskie to niecodziennie rozwiązania, które zapewnią niebanalne i oryginalne wnętrze.

Meble prowansalskie to czasami meble, które są wykreowane typowo w stylu Francji co się wiąże z niezwykłą elegancją, finezyjnością. Ich nogi są finezyjnie pofalowane, zaś uchwyty są dla nich jak idealną ozdobą jak droga biżuteria dla kobiety.

Na przykład seria Catania, to seria mebli w odcieniu bardzo delikatnej szarości o blacie w kolorze delikatnie bielonego drewna, ni przeuroczym zdobieniu u spodu mebli. Posiada komody z samymi szufladami, albo też z połączeniem szuflady i półki za drzwiczkami. Dzięki tej kolekcji Twoje wnętrze, nabierze wyjątkowego klimatu.

Jasno-szara komoda z trzema większymi szufladkami, oraz dwiema mniejszymi.
Komoda Prowansalska Catania

 

Prowansalska komoda w jasnym odcieniu z drzwiczkami i szufladkami
Komoda Prowansalska 1

Kolejna seria od tego samego producenta, ale w odcieniu różniącym się od swojej poprzedniczki, delikatnie kremowa z pięknie połyskującym i kontrastującym blatem, stworzy elegancką aranżację która zachwyci każdego.

Jasna komoda z szufladkami i drzwiczkami
Komoda W Stylu Francuskim Verona

Jednak komoda w stylu prowansalskim nie musi być aż tak bardzo elegancka, niektórzy wolą skromne proste meble, w białym kolorze, ze zwykłymi gałkami malutkimi, ale dalej w całości tworzących piękną kompozycję. To również takie rozwiązanie posiadamy, biała Riviera to kolekcja prosta, ale czarująca.

 

Biała komoda w stylu prowansalskim z wąskimi półkami oraz czterema szufladkami.
Biała Komoda Prowansalska 1
Biała komoda w stylu prowansalskim
Komoda Prowansalska Biała Riviera

 

Również posiadamy nowoczesne rozwiązania jeśli chodzi o meble prowansalskie przykładem tego jest Riviera to meble które zostały stworzone w białym uniwersalnym odcieniu z bardzo wygodnymi lekko dekoracyjnymi uchwytami oprócz szuflad, posiadają otwarte półki, ale zaś one zostały wypełnione w praktycznie – dekoracyjny sposób niezwykłymi pojemnymi koszami wiklinowymi, albo drewnianymi. Dzięki temu potrafią być i meblem i oryginalną dekoracją.

Urocza biała komoda z drewnianymi koszami i szufladami
Komoda Prowansalska Riviera
Niska biała komoda w stylu prowansalskim z trzema szufladkami i trzema koszami wiklinowymi.
Niska Komoda Prowansalska Riviera Z Koszami

 

Ciekawy dodatkiem będą również komody prowansalskie na wino czyli takie, które oprócz zwykłego miejsca do przechowywania typu szufladki i półki, posiada dodatkowo półki dostosowane do przechowywania butelek, na przykład na wino. Taka komoda sprawdzi się w doskonały sposób w restauracjach, kuchni, albo też jako dekoracja w salonie.

Biała komoda z szufladami, koszami wiklinowymi i półką na wino.
Komoda Na Wino Riviera Z Koszami

Zapraszamy do zapoznania się z zaskakująco bogatą ofertą. Jak komoda prowansalska to w naszym sklepie.