Już niedługo w naszym sklepie!

Już niedługo w naszym sklepie pojawią się przepiękne prowansalskie dekoracje z aniołkami. Są one wykonane z drewna oraz metalu i mają niezwykle romantyczny charakter. Wszystkie pochodzą od cieszącego się dużym uznaniem, polskiego producenta mebli prowansalskich oraz dekoracji w stylu prowansalskim Belldeco.

Taca Belldeco
Romantic Taca z Aniołem

Romantic Taca z Aniołem to świetna taca marki Belldeco z romantycznym i nostalgicznym rysunkiem. Tace Belldeco to urocze prowansalskie dekoracje, które z powodzeniem zastąpią zwykłe, prowansalskie tace stołowe. Dzięki tacom marki Belldeco podanie kawa czy herbaty Twoim gościom będzie jeszcze przyjemniejsze!

Pojemniki Belldeco
Romantic Pojemnik

Inne prowansalskie dekoracje z serii Romantic to metalowe pojemniki idealne do przechowywania drobiazgów. Na wieczkach pojemników znajdują się urocze rysunki. Dodatkowo pojemniki są przewiązane wstążką. Ich wysokość to 9cm.

Pojemnik Belldeco
Romantic Pojemnik z Amorem

Nieco większym pojemnikiem jest natomiast Romantic Pojemnik z Amorem marki Belldeco. Jego wysokość to szesnaście centymetrów, a ozdobne, prowansalskie rysunki pokrywają całą jego powierzchnię.

Zawieszka Belldeco
Romantic Zawieszka Mini Ramka

Oglądając naszego bloga z pewnością już nie raz przekonaliście się, że małe prowansalskie dekoracje mogą zdziałać na prawdę wiele. Dlatego polecamy Wam zawieszki Belldeco, takie jak ta, Romantic Zawieszka Mini Ramka.

Nowości z serii Romantic oraz wiele innych prowansalskich dekoracji pojawi się w naszym sklepie już w przyszłym tygodniu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony naszego sklepu lawendowykredens.pl!