Doniczki prowansalskie

Doniczki w stylu prowansalskim są zazwyczaj wykorzystywane jako prowansalskie dekoracje wypełniające wnętrze mieszkalne. Należy bowiem pamiętać, że to właśnie pojedyncze dekoracje i dodatki tworzą przestrzeń architektoniczną mieszkania i nadają mu indywidualnego charakteru. Doniczki w stylu prowansalskim mogą przybierać przeróżne kształty i kolory, dlatego też w naszym sklepie znajdziecie różnorodne doniczki prowansalskie.

 

Włoskie Niebo Donice Belldeco
Donice Włoskie Niebo - BELLDECO

 

Cenionym producentem doniczek prowansalskich jest polska marka Belldeco. Donice Belldeco od wielu lat zachwycają polską klientelę, która upodobała sobie styl prowansalski w urządzaniu wnętrz.

 

Rose Donice Belldeco
Donice Rose - BELLDECO

 

Donice Belldeco, czyli wyjątkowe doniczki prowansalskie posiadają ciekawe kształty i kolory, które dla każdego wnętrza będą oryginalnym urozmaiceniem. Wystarczy spojrzeć na przepiękne donice Włoskie Niebo o uroczym, niebieskim kolorze, na zielonkawe donice Mokka czy też błękitne wazony i donice Azzurro.

 

Casa Creme Donice Belldeco
Donice Casa Creme - BELLDECO

 

Donice Belldeco, poprzez swoją formę, kształt i kunszt wykonania, stanowią bardzo estetyczną dekorację salonu, kuchni czy sypialni. Doniczki w stylu prowansalskim mogą służyć również jako ozdoba ogrodowa, bądź ozdoba tarasowa. Do ogrodów nasi Klienci wybierają najczęściej spękane, postarzane donice Belldeco o większych rozmiarach z serii Giardino, Albero oraz Casa Creme, których powierzchnia nie jest szkliwiona.

 

Giardino Misa Belldeco
Misa Giardino - BELLDECO

 

Doniczki prowansalskie i donice Belldeco sprawdzą się w każdym wnętrzu, są chętnie wybierane przez młodszych i starszych miłośników stylu prowansalskiego. W naszym sklepie internetowym doniczki prowansalskie można nabyć w bardzo okazyjnych cenach, zapraszamy zatem do Lawendowego Kredensu!