Donice w stylu prowansalskim

Kliknij na DONICE BELLDECO i obejrzyj wszystkie donice!

Miłośnicy zieleni i roślin doniczkowych dekorując swój dom lub mieszkanie stają przed zadaniem dobrania do niego odpowiednich donic, pasujących kształtami i kolorami do wnętrza. Najlepszym i stylowym rozwiązaniem będą donice w stylu prowansalskim, ponieważ mają one rozmaite i bardzo zróżnicowane kolory i kształty.

Piękna donica o oryginlanej kolorystyce
Donica Azzurro Belldeco

Ponadto zaskakują oryginalnością zdobień i swym niepowtarzalnym wzornictwem, na co najlepszym przykładem są dostępne w naszym sklepie internetowym donice Belldeco. Donice powinny być dobrze dobrane zarówno do kwiatów jak i do wnętrz. Dlaczego? Bo to właśnie drobne szczegóły, takie jak doniczki czy wazony tworzą we wnętrzu odpowiedni nastrój będą z jednej strony praktycznymi, a z drugiej dekoracyjnymi przedmiotami.

Jasna donica marki Belldeco
Donica Casa Creme

Wśród szerokiej oferty donic dostępnych na rynku można wybrać na przykład podłużne doniczki w stylu prowansalskim, które świetnie sprawdzą się na przykład na parapetach, na których jedna czy dwie doniczki często nie wystarczają. Podłużne donice Belldeco o większych wymiarach sprawdzą się na przykład w ogrodzie lub na balkonie, czyli tam, gdzie do zagospodarowania będziemy mieli nieco więcej miejsca.

Jasna Donica w kształcie kuli
Donica Kula

Nasze donice w stylu prowansalskim zachwycają nie tylko kolorami, ale także ciekawymi kształtami. Osoby szukające donic o niestandardowych kształtach może zainteresować Giardino Donica Kula czyli jasnego koloru donica w kształcie kuli marki Belldeco.

Donica Ceramiczna o ciekawym wykończeniu
Donica Mokka

Jest ona dostępna w trzech różnych wielkościach, dzięki czemu można zakupić kilka donic o tym samym kształcie lecz różnej wielkości i postawić je w jednym miejscu lub w jednym pomieszczeniu. Daje to bardzo ciekawy efekt. Ponadto do donic w kształcie kuli można dopasować inne doniczki w stylu prowansalskim o tej samej fakturze, jak na przykład donice Casa Creme.

Warto zaznaczyć dlaczego donice w naszym sklepie nazywamy donicami prowansalskimi. Przede wszystkim ze względu na ich kolory, które nawiązują do naturalnych barw Prowansji. Są to przede wszystkim błękity, kremy i beże, na co odpowiedź stanowią donice Belldeco z serii Azzurro, Giardino czy Casa Creme. Donice w stylu prowansalskim nigdy nie mają monotonnego, jednolitego koloru. Zawsze widoczne są na nich co najmniej dwa kolory, a ponadto liczne przetarcia i plamki.

Ozdobna Donica marki belldeco
Donica Verona

Kolejną cehcą odróżniającą nasze donice od tych dostęonych w zwykłych sklepach stacjonarnych jest fakt, że ich powierzchnie są efektownie stylizowane tak, aby donice wyglądały jak pochodzące z dawnych lat. Właśnie dlatego znajdują się na nich liczne bruzdy oraz spękania. Idealnym przykładem donic wpisujących się w styl prowansalskim są bez wątpienia donice Azzurro Belldeco, na których na pierwszy rzut oka widnieją dwa kolory. Po przyjrzeniu się donicom z bliska zauważymy natomiast wiele odcieni błękitu oraz szarości, a także różnorodne bruzdy i wgłębienia.

Jasna Donica marki Belldeco w kształcie Serca
Donica Serce

Donica serce to kolejny ciekawy kształt, który mają donice Belldeco z serii Grigio. Dzielą się one na dwa modele, pierwszy z nich to wysokie donice, które mogą także spełniać funkcję wazonu, a drugi to donice niskie, bardziej płaskie. Dzięki oryginalnemu kształtowi i neutralnemu kolorowi, który dodatkowo podkreśla zieleń i kolor kwiatów doniczki w stylu prowansalskim w kształcie serc wyglądają we wnętrzach bardzo efektownie.

Jasna Donica w kształcie serca stojąca
Donica Serce

Wszystkie donice w stylu prowansalskim znajdziecie w kategorii „Salon i sypialnia”. Wierzymy, że szeroki wybór kształtów, rozmiarów i kolorów pozwoli Wam na wybranie donic o których marzyliście!