Donice Belldeco z serii Azzurro

Znów są w naszym sklepie internetowym lawendowykredens.pl! Wazony i donice Belldeco z przepięknej serii Azzurro : ) Jeśli poszukujesz donic stylizowanych na stare, uwielbiasz donice Belldeco lub po prostu chcesz zmienić coś w Twoim domu to donice Belldeco z kolekcji Azzurro z pewnośią Ci w tym pomogą! Wejdź na stronę naszego sklepu i już teraz zobacz wszystkie donice Belldeco!

Donice Belldeco
Azzurro Donica Belldeco

Donice Belldeco o okrągłym kształcie występują w dwóch wielkościach: większa Azzurro Donica Okrągła B o wysokości 12,5cm oraz mniejsza Donica Azzurro Okrągła C o wysokości 10,5cm.

Donice Belldeco
Azzurro Korytko

Jeśli szukasz donic o podłużnym kształcie to Twoje oczekiwania z pewnością spełni Azzurro Korytko. Są to podłużne donice Belldeco o długości 30,5cm oraz szerokości 18cm.

Wazon Belldeco
Azzurro Wazon

Dwukolorowa seria donic i wazonów Azzurro marki Belldeco to także Azzurro Wazon o jednakowo stylizowanej powierzchni. Wysokośc wazonu to 25cm.

Więcej zdjęć i informacji o donicach Belldeco z serii Azzurro znajdziejsz na stronie naszego sklepu internetowego w zakładce “Donice, osłonki, wazony”. Serdecznie zapraszamy!