Dodatki do łazienki

Stylowe i dobrze dobrane dodatki do łazienki mogą zupełnie ją odmienić! Chociaż ceramika łazienkowa to podstawa w naszym sklepie internetowym znajdziecie kilka innych pomysłów na ciekawe ozdobienie łazienki. Na początek zobaczmy stylowe tabliczki Belldeco idealne do zawieszenia na drzwiach do łazienki lub toalety.

Tabliczki Belldeco świetnie sprawdzą się one nie tylko jako zawieszki na drzwi, ale także jako ozdobne obrazki do łazienki oraz toalety.

Biała tabliczka z czarnym napisem home
Zawieszka Belldeco Home

Ponadto do obrazków można dodać różne dodatki prowansalskie do łazienki, takie jak wieszaki ścienne Belldeco z napisem LA TOILETTE oraz LE BAIN marki Belldeco. Mają one po trzy wieszaczki zakończone ceramicznymi kulkami oraz ozdobne tabliczki, na których znajdują się francuskie napisy.

Zestaw łazienkowy belldeco
Zestaw łazienkowy Belldeco

Jeśli chodzi o ceramiczne dodatki prowansalskie do łazienki to w zależności od potrzeb możecie zdecydować się na cały zestaw łazienkowy lub kupić pojedyncze, potrzebne dodatki do łazienki. Dla przykładu powyższy zestaw łazienkowy składa się z czterech elementów, które świetnie ze sobą wyglądają.

Biała mydelniczka ozdobiona kolorowym napisem i ptaszkami
Mydelniczka z Ptaszkami

W każdej łazience pięknie prezentuje się kremowa ceramika łazienkowa z kolorowymi francuskimi napisami oraz grafiką pochodząca z dostępnej w naszym sklepie kolekcji Flower Perfume.

Ceramiczny zestaw łazienkowy biały
Zestaw Łazienkowy

Ceramika ta jest najlepszym dowodem na to jak piękne i oryginalne mogą być dodatki do łazienki. Nawet ceramiczna mydelniczka z tej serii wygląda bardzo efektownie. Inne dodatki prowansalskie z tej serii to między innymi ceramiczna wanienka z dozownikiem na mydło w płynie oraz szczotka do wc.

Biała szczotka do wc ozdobiona napisem
Szczotka do WC

Zapraszamy Was na stronę naszego sklepu internetowego Lawendowy Kredens, gdzie po wejściu do kategorii Łazienka zobaczycie wszystkie dostępne u nas dodatki do łazienki marki Belldeco i nie tylko.