Dodatki do kuchni

Prowansja to region lawendowego piękna. Każdy, kto przez chwilę miał okazję być w tym regionie wie co to znaczy prowansalskie piękno. Nawet najdelikatniejszy dodatek z tymi akcentami sprowadzić do domu ducha południowej Francji.

Metalowe zawieszki do kuchni marki Belldeco to oryginalna ozdoba do kuchni i jadalni.
Metalowe zawieszki

Dekoracje prowansalskie wprowadzą przyjemną i ciepłą atmosferą. Każdy żyjących Prowansji wie co to znaczy dobry styl i smak. Ten styl i smak ocieplający każde wnętrza zapewnią wam nasze dodatki prowansalskie. Kuchnia to serce domu. Dodatki do kuchni będą niczym świeża lawenda w każdym szanującym się, prawdziwym prowansalskim domostwie. Każdy z tych dodatków do kuchni będzie przyprawą podkręcającą i uwydatniającą styl i smak wnętrza. Mamy naprawdę bardzo duży wybór począwszy od zaparzaczy do herbaty poprzez różne pudełeczka po urocze tabliczki z napisami.

Kwadratowe pudełeczko na herbatę. Wykonane z drewna, szklane wieczko z napisami, nie sposób żeby herbaty się pomieszały.
pudełko na herbatę

Małe kwadratowe pudełeczko do przechowywania herbaty, w środku ma cztery przegródki co zapobiegnie pomieszaniu się herbat, zamknięcie to szklane wieczko w drewnianej ramce z napisami. Bardzo praktyczny i użyteczny dodatek.  Jest dość duży wybór spośród różnych, kwadratowych, okrągłych pudełek do herbaty. Są w różnych kolorach, różnej wielkości i posiadają inne napisy. Wśród miłośników herbaty na pewno takie pudełeczko znajdzie swoje miejsce.

Okrągłe, oryginalne, śmieszne magnesiki na lodówkę, dzięki nim nie zapomnisz co masz do zrobienia.
magnesy na lodówkę

W każdej kuchni na pewno przydadzą się magnesy na lodówkę, przypinając ważniejsze rzeczy do zrobienia na lodówkę nie będziemy w stanie o nich zapomnieć. Tu akurat magnesy w stylu vintage, wykonane są ze szkła, posiadają kolorowe rysunki w stylu lat 60-tych. Nasza kuchnia na pewno nabierze charakteru i będzie cieplejsza.

Kwadratowa tablica do pisania oprawiona w prowansalską ramkę z motywem lawendy. Sprawdzi się w kuchni jak i w pokoju lub biurze.
tablica do pisania

Tablice do pisania kredą to również świetne dekoracje prowansalskie. Sprawdzą się nie tylko w naszej kuchni, są dobrym dodatkiem do biura czy pokoju dziecka. Tablica z motywem lawendy i drewnianą ramą. Miło też będzie wrócić do domu i znaleźć na takiej tablicy miłą wiadomość lub choćby zapisać sobie coś ważnego.

Trzy metalowe osłonki na doniczki w drewnianej ramce. Na górze ramki znajduje się napis. Dobrze poslużą do ziół, można powiesić.
osłonki na doniczki

Świetne osłonki na zioła do kuchni, polskiej firmy Belldeco, Twoja kuchnia z całą pewnością wypełni się zielenią i świeżym zapachem ziół. Możemy również włożyć w te metalowe osłonki lawendę. Metalowe osłonki znajdują się w drewnianej ramie na górze ramki znajduje się napis w języku angielskim. Można te osłonki postawić jak i również powiesić. Wreszcie pojedyncze doniczki nie będą nam przeszkadzały i nie będziemy musieli ich ciągle przemieszczać. Wszystko będzie na swoim miejscu i będzie bardzo oryginalnie wyglądało.

W  kuchni spędzamy jednak dużo czasu, jeżeli lubimy gotować i mieć wszystko na swoim miejscu na pewno znajdziemy tu wiele fantastycznych dodatków dla siebie.  Naszej pięknej kuchni pozazdrości nam pewnie wielu znajomych, a my będziemy dumni zapraszając ich do naszej własnej prywatnej Prowansji. Nasze dodatki nadają się też świetnie na prezenty. Miło będzie dostać na nowe mieszkanie coś niepowtarzalnego i wyjątkowego.

I jeszcze coś pod gorące garnki, na pewno nikt z nas nie chciałby śladów na stole czy blacie kuchennym. Żeliwna podstawka pod garnki w kształcie koguta. Nie trzeba jej chować, będzie świetnie wyglądała jako dekoracja naszej kuchni.

Oryginalna żeliwna podstawka pod garnek w kształcie koguta, posiadamy również inne motywy.
podstawka pod garnki