Dodatki Do Domu

Wszyscy uwielbiamy odmieniać swoje wnętrze, więc my dzisiaj pokażemy dodatki do domu, które właśnie to wykonają w niezwykle prosty i szybki sposób, to dzięki nim nie musimy odświeżać całego wnętrza co wiąże się z niezwykle długą i ciężką pracą jaką jest remont danego pomieszczenia. W naszym sklepie znaleźć można bardzo duży wybór przeróżnych artykułów dekoracyjnych. Priorytetem są dla nas prowansalskie dekoracje, ale jesteśmy w posiadaniu także produktów prezentujących inne style między innymi skandynawski lub loft. To może zacznijmy je Państwu przedstawiać, bo jest ich naprawdę dużo i warto przyjrzeć się każdemu z osobna, ponieważ wszystkie przedmioty mają swoją duszę i swój charakter.

Dużą część naszej oferty zajmują wspaniałe wieszaki, które znaleźć się mogą w kuchni, pokoju, przedpokoju, albo i pokoju. Pewnie każdy się zastanawia dlaczego są takie wspaniałe no to już pokazujemy. Ozdoby z lawendą muszą znaleźć się w stylu prowansalskim, dlatego też nasze wieszaki mają obrazki z tym pięknym kwiatem.

metalowy haczyk ozdobiony, drewnianym, kwadratowym obrazkiem
Wieszak Z Lawendą

Drewniany wieszak w pięknej kolorystyce, posiadający kwadratowy obrazek przedstawiający lawendę w doniczce nad którą widnieje napis. Piękne prowansalskie dekoracje dla każdego polecamy!

Metalowy wieszak z dwoma haczykami ozdobionymi ceramicznymi gałkami.
Wieszaki Ścienne Prowansalskie

Jeśli chodzi o wieszaki z lawendą to mamy także metalowe wieszaki, których dekoracyjny obrazek przypomina książkę, piękna kolorystyka ożywi wnętrze i stanie się dekoracją, która przykuje uwagę każdego gościa.

Ozdoby z lawendą to także fantastyczne obrazy, które prezentują się pięknie. Obrazy także mogą przedstawiać wiele innych niezwykłych motywów, które podkreślać będą dany klimat.

Prostokatny obraz z jasnym tłem i motywem lawendy w wiaderku
Obraz Prowansalski z Lawendą

Prowansalski obraz posiadający jasne tło a na nim gałązki lawendy w naczyniu z ozdobnym napisem ‘’GARDEN’’. Idealna dekoracja dla wszystkich aranżacji.

Metalowy obrazek z jasnym tłem i motywem lawendy
Metalowe Obrazki

Zachęcamy także do obejrzenia metalowych tabliczek z lawendą, słonecznikiem bądź tulipanami. Wyjątkowe dodatki do domu, które są niezwykle łatwe w wieszaniu i czyszczeniu. Delikatne i zarazem wyraziste, rewelacyjne tabliczki na każda ścianę.

Ozdoby z lawendą to także wspaniałe tekstylia, zegary ścienne, abażury do lamp, tace do kuchni czy też kubki.

Jasna taca z lawendą prostokątna
Taca Prowansalska

Postarzana taca z grafiką bukietu lawendy, który umieszczony został w dużym glinianym wazonie. Dodatkową ozdobą tej tacy są napisy.

Biały obrus z motywem lawendy
Obrus z Lawendą

Jasny obrus w stylu prowansalskim ozdobiony został motywem lawendy oraz kratki na ramie. Piękny obrus pasujący na każdy stół i na każdą okazję.

Biały fartuch z motywem fioletowej lawendy
Fartuch Kuchenny z Lawendą

Biało – fioletowy fartuszek z motywem lawendy, to fantastyczne tekstylia kuchenne, które podkreślą styl prowansalski podczas magii gotowania.

Dodatki do domu to kolorowe przedmioty, wykonane w sposób estetyczny, które ozdobią nasze ściany, stoły czy też podłogi lub półki. Fantastyczny praktyczne produkty, dla każdego i na każda kieszeń. Prowansalskie dekoracje staną się idealnym uzupełnieniem do naszych mebli nie tylko prowansalskich. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia nas na naszej stronie internetowej, której oferta stale się powiększa. Coraz więcej producentów i produktów daje oszałamiające odczucia. Do zobaczenia!