Dekoracje z lawendą

Wszystkie dostępne w naszym sklepie prowansalskie dodatki z lawendą, wizerunkiem koguta, znaczka pocztowego lub francuskimi napisami są charakterystyczne dla stylu prowansalskiego i południowych rejonów Francji. Największym zainteresowaniem w naszym sklepie cieszą się natomiast prowansalskie dekoracje z lawendą, czyli piękną rośliną, będącą symbolem południowej Francji.

Jansy zegar z motywem lawendy w prowansalskim stylu
Zegar Z Lawendą

Nasze dekoracje z lawendą charakteryzują się przede wszystkim niebanalnymi motywami i kolorami, ale także wysoką jakością. Wystarczy spojrzeć na naszą najnowszą ceramikę z motywem lawendy, która kilka dni temu zagościła w naszym sklepie – jest ona z jednej strony trwała i solidna, a z drugiej dekoracyjna i pełna uroku.

Biały ceramiczny kubek z motywem lawendy
Ceramika z Lawendą

Dodatki w stylu prowansalskim nie są tylko zbędnymi ozdobami i dekoracjami, bez których moglibyśmy obyć się w naszych domach. Styl prowansalski łączy w sobie piękno z praktycznością – gdy zwykłe przedmioty zostają ozdobione motywem lawendy, stają się oryginalnymi dekoracjami, na co najlepszym przykładem są znajdujące się w naszym sklepie dekoracje z lawendą.

Piękne kolorowe podkładki stolowe z motywem lawendy
Podkładki Stołowe Z Lawendą

Dobrym na to przykładem mogą być nasze podkładki stołowe z motywem lawendy. Są one z jednej strony praktyczne i niezbędne dla osób, które nie chcą zarysować czy też poplamić swojego stołu, a z drugiej strony, dzięki uroczemu motywowi lawendy, są także bardzo dekoracyjne.

Zegar Stojący z motywem lawendy
Zegar Stojący Z Lawendą

Innym przykładem, który potwierdzi fakt, że artykuły dekoracyjne nawiązujące do stylu prowansalskiego są nie tylko ładne, ale także praktyczne i uniwersalne mogą być nasze stojące zegary imitujące starodawne budziki. Na ich tarczach widnieją kwiaty lawendy, dzięki którym zegary zamieniają się w prowansalskie dekoracje.

Metalowe osłonki z motywem lawendy
Metalowe Osłonki Z Lawendą

Dodatki w stylu prowansalskim świetnie uzupełniają nasze wnętrza, dodając im koloru. Będą idealną alternatywą dla nudnych, zwykłych przedmiotów.