Dekoracje z lawendą

Nasze DODATKI PROWANSALSKIE to wyjątkowe dekoracje z lawendą, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej. Obejmują zarówno artykuły i dekoracje ścienne, takie jak zegary i obrazy w stylu prowansalskim, jak i rozmaite dodatki do kuchni i do łazienki. Jednym słowem, w sklepie internetowym Lawendowy Kredens jest w czym wybierać!

Zegar z bukietem lawendy na jasnym tle
Zegar Z Lawendą


Prowansalskie dekoracje
to nie tylko artykuły dekoracyjne, których jedynym zadaniem jest przyozdobienie wnętrza, ale także produkty praktyczne i wręcz niezbędne w każdym domu. Zupełnie tak jak zegary ścienne z motywem lawendy dostępne w różnych wzorach. Ich zaletą są nie tylko prowansalskie motywy, ale także niska cena, która wynosi jedyne trzydzieści sześć złotych. Zegary z lawendą wykonany są z MDFu i stylizowane na drewniane zegary ścienne zrobione ze zbitych desek. W rzeczywistości naklejony jest na nie dzięki technice decoupage specjalny nadruk. Nasz sklep internetowy to także zegary stojące, które ozdobione są między innymi motywem lawendy. Są to zegary w kształcie budzika idealne dla każdego kto kocha prowansalski styl lub styl retro.

Zegar z jasną tarczą w tle krajobraz Prowansji i lawendy
Zegar Z Lawendą


Prowansalskie dekoracje
to również obrazy w stylu prowansalskim oraz mniejsze metalowe obrazki z lawendą. Pierwsze z nich mają różne kształty i są wykonane na sosnowych ramach o grubości 1,5 cm. Wyglądają tak fajnie, że nie trzema dodawać do nich żadnych ram czy szkła. Oprócz nich bardzo klimatyczne są metalowe obrazki z lawendą także dostępne w różnych wymiarach. Miłośnicy lawendy znajdą wiele wzorów, które na pewno im się spodobają, a miłośnicy stylu retro mogą zdecydować się na metalowe obrazki Belldeco z angielskimi i francuskimi napisami.

Metalowe Obrazki z lawedną idealne dodatki na ściany
Obrazki Z Lawendą

Widoczne wyżej, metalowe obrazki prowansalskie z motywem  lawendy wykonane są podobnie jak zegary ścienne techniką decoupage poprzez nalepienie na nie specjalnego nadruku. Jeśli szukacie obrazów większych to mogą przypaść Wam podłużne obrazy w stylu prowansalskim, na których widoczna jest między innymi lawenda. Obraz tego typu możecie zobaczyć poniżej.

Obraz w stylu prowansalskim z motywem kwiatowym
Obraz W stylu Prowansalskim

 

Jeśli znajdują się w śród Was miłośnicy ogrodnictwa i ogólniej rzecz ujmując kwiatów to teraz dekoracje z lawendą specjalnie dla nich. Metalowe osłonki na doniczki z motywem lawendy. Mogą mieć one srebrny, surowy kolor ocynkowanej blachy, lub mieć bardziej intensywne i żywe kolory. W każdym przypadku do osłonek dobrać można metalowe konewki z lawendą z tej samej serii.

Metalowe Osłonki Z Lawendą

 

Prowansalskie dekoracje to rzeczy idealne także do kuchni. Pięknymi ozdobami z lawendą są podkładki stołowe, bardzo łatwe w czyszczeniu. Można trzymać je w kuchni i kłaść na stół tylko gdy się przy nim siada lub mogą leżeć na stole cały czas będąc jednocześnie artykułem dekoracyjnym. Jeśli podkładki stołowe potrzebne są Wam do położenia na stole lub stoliku kawowym czy nawet szafce nocnej przy której pijecie jedynie kawę i herbatę to mogą wystarczyć Wam podkładki korkowe pod kubek jeśli potrzebne Wam natomiast podkładki stołowe pod talerz to na pewno wybierzecie dla siebie odpowiednie podkładki spośród dużych podkładek korkowych.

Piękne Podkładki korkowe Pod Kubek z lawenda
Podkładki Korkowe Pod Kubek

Jeśli podkładki stołowe nie są potrzebne Wam na stałe to mogą zastąpić je inne prowansalskie dekoracje z lawendą, a konkretnie ozdobne tace w stylu prowansalskim zrobione z drewna. W naszym sklepie znajdziecie także szafki na klucze, wieszaki ścienne i całe mnóstwo innych dekoracji i ozdób z lawendą. Zapraszamy więc do ich obejrzenia!