Dekoracje w stylu prowansalskim z owadami


Po więcej informacji o prezentowanych produktach zapraszamy na www.lawendowykredens.pl!

 

Dekoracje w stylu prowansalskim z owadami są coraz modniejsze. Na prowansalskich dekoracjach bardzo często możemy zobaczyć głównie motyle i ważki. Stanowią ozdobę na przykład metalowych tabliczek, takich jak ta widoczna poniżej:

Metalowa tabliczka lekko postarzana z motywem klatki i owadów
Metalowe Obrazki


Motyw owadów świetnie wygląda także na poduszkach francuskich French Home. Są to przepiękne poduszki ozdobne polskiej produkcji, do których można dobrać nie tylko stołowe dekoracje prowansalskie (serwety i bieżniki), ale także pełne uroku zazdrostki i poduszki na krzesła. Na poduszkach tych pojawia się między innymi motyw pszczół oraz ważek, którego naturalny charakter ciekawie prezentuje się w zestawieniu z francuskimi napisami i przeróżnymi motywami roślinnymi. Oto białe poduszki ozdobne French Home z dwiema ważkami:

Biała poduszka polskiej marki French Home
Poduszki Ozdobne Ważki

W prowansalskich wnętrzach i nie tylko sprawdzą się także tekstylne dodatki prowansalskie z motywem pszczoły widocznym poniżej. Tekstylia z tym wzorem dostępne są w różnych wymiarach i kolorach, dzięki czemu można stworzyć sobie lub na prezent piękny komplet poduszek i dodatków w stylu prowansalskim. Wszystkie produkty French Home są wykonane z wysokogatunkowej bawełny odpornej na ścieranie i pranie w pralce w wysokich temperaturach.

 

Bieżniki na stół polskiej marki french home
Bieżniki Na Stół


Oprócz obrazków i produktów marki French Home na uwagę zasługują liczne inne dekoracje w stylu prowansalskim, a wśród nich wyjątkowe szkło La Rochere pochodzące z jednej z najstarszych hut szkła we Francji. Jest to grube szkło z wytłoczonymi pszczołami. W kolekcji szkła La Rochere z motywem pszczół znajda Państwo wiele elementó – między innymi różnych rozmiarów szklanki i kieliszki, karafki i kubki.

Szkło marki La Rochere z owadami jakimi są pszczolki
Szkło La Rochere


Motyw owadów możne z powodzeniem ozdobić także kuchenne dodatki prowansalskie, które często bywają nudne i wybierane bez zamysłu. Najlepszym na to przykładem mogą być ściereczki kuchenne z motylami. Są bowiem nie tylko dodatkiem praktycznym, ale dzięki pięknym kolorom stanowią także śliczną, prowansalską dekorację kuchni.

Brązowe ściereczki z owadami
Ściereczki Kuchenne Owady

A na koniec jeszcze inne kuchenne dekoracje prowansalskie w beżowych odcieniach i oczywiście z motywem owadów, a dokładniej podkładki korkowe o zróżnicowanych rozmiarach – mniejsze o wielkości 10cm x 10cm i większe 29cm x 21,5cm. Jedne i drugie sprzedawane w kompletach po 6szt. Są to podkładki mające nie tylko piękne wzory, ale także solidnie wykonane i o odporności do dziewięćdziesięciu stopni. Do podkładek tych można także dobrać ściereczki kuchenne, kubki i plastikowe tace z podobnymi motywami.

Podkładki Korkowe pod kubek z owadami
Podkładki Korkowe Pod Kubek


Jak widać dekoracje w stylu prowansalskim z owadami wyglądają bardzo uroczo, zachęcamy więc do obejrzenie naszej pełnej oferty na stronach naszego sklepu. Mamy nadzieję, że uda się Państwu wybrać coś dla siebie!