Dekoracje prowansalskie

Dostępne w naszym sklepie prowansalskie dodatki do kuchni to gratka dla każdego, kto chce, aby w jego kuchni zapanował ciepły i  przytulny nastrój oraz dla osób poszukujących oryginalnych prezentów dla zaprzyjaźnionej pani domu.

Kwadratowe magnesy na lodówkę z ciastkami
Retro Magnes Ciastka

 

Zdajemy sobie sprawę, że kuchnia jest dla wielu z Was miejscem szczególnym, w którym spędzacie dużo czasu. Właśnie dlatego proponujemy Wam liczne kuchenne dekoracje prowansalskie, które z łatwością odmienią wszelkie pomieszczenia kuchenne.

Zegary ścienne

Kuchenne dodatki w stylu prowansalskim to nie tylko to, co bezpośrednio kojarzy nam się z kuchnią, czyli tekstylia oraz ceramika kuchenna. W każdej kuchni muszą znaleźć się także zegary ścienne z nawiązującymi do kuchni i do jedzenia motywami.

Jasny zegar z szarymi sztućcami niezwykle podkreśla styl retro
Zegar Sztućce

 

Niezwykle piękne są dostępne w naszym sklepie zegary Belldeco z motywem sztućców. Świetnie sprawdzą się one zawieszone w kuchni oraz bezpośrednio nad stołem w jadalni czy salonie. Z naszej oferty można do nich dobrać inne dekoracje prowansalskie z motywem sztućców.

Prowansalski zegar ozodobiony motywem lawendy w żywej kolorystyce
Zegar z Lawendą

 

Każdy, kto lubi dodatki w stylu prowansalskim dobrze wie, że charakterystycznym na stylu prowansalskiego symbolem jest lawenda. Właśnie dlatego w naszym sklepie znajdziecie także liczne zegary ścienne z lawendą.

Wieszaki ścienne

Każda pani domu wie, że wieszaki ścienne to niezbędne dodatki do kuchni. W każdej kuchni znajdziemy przecież nie tylko ręczniczki i ściereczki, ale także rękawice oraz fartuszki kuchenne.

Potrójny wieszak z kolorowym tłem i czarnym napisem cafe
Wieszak Cafe

 

Nasze wieszaki ścienne, dzięki ich przepięknym wzorom, motywom i kolorom, to wyjątkowe dekoracje prowansalskie, które dodadzą każdej kuchni stylu i koloru.  W asortymencie naszego sklepu znajdziecie na przykład wieszaki marki Belldeco z serii Retro wykonane z metalu. Posiadają one ozdobne tabliczki z rozmaitymi motywami.

Dekoracyjny wieszak z kogutem i jasnym tłem
Wieszak z kogutem

 

Innym ciekawym pomysłem na wieszaki ścienne do kuchni są wieszaki wykonane w całości z drewna. Mają one jasny, kremowy kolor i widnieją na nich różne prowansalskie motywy.

Ceramika z motywem lawendy

Ceramika z motywem lawendy to podstawowe dodatki do kuchni stylizowanej na styl prowansalski. O ile inne kuchenne dodatki w stylu prowansalskim pełnią w głównej mierze funkcję ozdobną, to ceramika ma przecież przede wszystkim spełniać funkcję użytkową.

Bialy dzbanek z filiżanką z motywem lawendy
Dzbanek z Filiżanką

 

Wśród dostępnej w naszym sklepie ceramiki kuchennej ozdobionej motywem lawendy znajdziecie z jednej strony elementy serwisu do herbaty, czyli filiżanki, cukierniczki oraz dzbanki,  a z drugiej wszelkie inne ceramiczne elementy zastawy, czyli maselnice oraz ceramiczne pojemniki.

Biała filiżanka ze spodkiem z ozodbonym motywem lawendy
Filiżanka z Lawendą

 

Osoby, które wolą natomiast ceramikę kuchenną o bardziej stonowanych i jednolitych kolorach mogą przebierać wśród ceramiki Belldeco, jaką jest przepiękna seria Nicea.

Obrazy w stylu prowansalskim

Dekoracje prowansalskie do kuchni to także dekoracje ścienne. Nie wyobrażamy sobie bowiem, że ściany w kuchni prowansalskiej mogłyby pozostać nieprzyozdobione, nudne i bez wyrazu.

Obrazek w stylu vintage z widelcem na jasnym tle
Obrazek Widelec

 

Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was rozmaite obrazy w stylu prowansalskim oraz obrazki Belldeco z motywami nawiązującymi do tematyki kuchennej. Na obrazkach tych mogą znajdować się na przykład sztućce, butelki wina lub przyprawy kuchenne.

Kwadratowy obrazek z motywem lawendy w doniczce
Obrazek Lawenda

 

Jeśli natomiast zależy Wam na ożywieniu kuchni pięknymi kolorami możecie wybrać obrazki kuchenne z motywem lawendy lub innych kolorowych kwiatów.

Podkładki stołowe

Na koniec skupmy się jeszcze na ozdobieniu stołów, przy których spożywamy posiłki. Z pomocą przychodzą nam tutaj dodatki w stylu prowansalskim jakimi są podkładki stołowe.

Jasne podkładki korkowe z motywem lawendy
Podkładki Korkowe

 

Jako dekoracje prowansalskie mające na celu ozdobienie kuchni świetnie spisuję się podkładki korkowe na stół z motywami prowansalskimi. Innym ciekawym pomysłem mogą być natomiast podkładki kamienne marki Belldeco. Wszystkie ozdobione ślicznymi, przykuwającymi wzrok motywami.

Podkładki kamienne na słodko z motywem babeczek
Podkładki Babeczki

 

Te i różne inne dodatki do kuchni znajdziecie w naszym sklepie internetowym Lawendowy Kredens. Zapraszamy na zakupy!