Dekoracje Belldeco

 Belldeco to marka zachwycająca w każdym szczególe. Produkty, które są przez nią oferowane to między innymi niezwykłe artykuły dekoracyjne, które wypełnią wnętrza i ogrody w stylu prowansalskim, albo też w stylu retro. Spokojnie można uznać, że produkty te są oryginalne i niepowtarzalne. Dzięki nim wprowadzimy, różnorodność i ciekawość do domu. Dekoracje Belldeco to na przykład wieszaki, które na każdej ścianie odnajdą się na pewno. Wieszaki te są w różnych kształtach, ozdobione są albo napisami, albo obrazkami, wykonane z drewna, albo metalu. Wszystkie prezentują się niesamowicie.

Biąły wieszak w stylu prowansalskim
Wieszak Kuchenny Belldeco

Metalowy wieszak Belldeco ozdobiony czarnym napisem ”CUISINE”.

wieszak belldeco
Wieszak Belldeco w stylu Marynistycznym

Niezwykle zabawny wieszak wykonany z drewna, wyglądający jak japonki. Bardzo ciekawa dekoracja ścienna w praktycznej, użytkowej postaci.

Wieszak w stylu retro belldeco
Wieszak Retro Belldeco

Mamy coś także bardziej męskiego, szczególnie fajny dodatek dla fanów motoryzacji. Podwójny wieszak w stylu retro, z tabliczką ozdobioną napisem ”Garage”. Z artykułów dekoracyjnych idealnie nadających się na ściany, oprócz wieszaków mamy także obrazy Belldeco, które dodadzą ciepła i podkreślą styl danego pomieszczenia. Niektóre te obrazy mogą być bardziej do kuchni, inne zaś bardziej do salonów, ale każde z nich to genialne dekoracje Belldeco.

obrazek w stylu prowansalskim z kwiatami
Obrazek kwiaty Belldeco

Prostokątny, drewniany obrazek z motywem kwiatowym.

Obrazek z fioletowym kwiatem w stylu prowansalskim
Obrazek Belldeco Hiacynt

 Mały obrazek o kwadratowy kształcie, wykonany na płótnie, który został umieszczony na drewnianej ramce. Uroczy hiacynt w intensywnych kolorach doda wiosennego ciepła.

Obrazek w stylu prowansalskim z żonkilami
Obrazek Żonkile Belldeco

Żonkile to niezwykłe kwiaty, które są oznaką wiosny, którą dekoracje Belldeco wprost uwielbiają.

Obrazek w stylu prowansalskim
Metalowy obrazem Klatka Belldeco

Duże, metalowe obrazki w prowansalskim stylu ozdabia je jasne tło oraz wizerunek klatki i owadów.

 W każdym domu, musi znaleźć się chociaż jeden zegar, od dzisiaj dzięki naszej ofercie zegar może mieć dodatkowe zastosowanie, oprócz odliczania czasu może pełnić funkcję genialnej dekoracji. Zegary Belldeco to przede wszystkim funkcjonalne artykuły dekoracyjne, bo właśnie w takie warto zainwestować.

zegar imitujące drewniane deski
Zegar W Stylu Retro Belldeco

Brązowy zegar, którego tarcza imituje drewniane deski, co daje oszałamiający efekt.

Postarzany zegar marki belldeco
Zegar Loft Belldeco

Zegar w stylu loft, z rzymskimi cyframi i postarzaną tarczą z napisami. Stylowy dodatek, który przykuje uwagę każdego.

Dwustrony zegar kolejowy
Dwustronny Zegar Belldeco

Dwustronny zegar w stylu retro. Wyglądem przypomina, stary zegar dworcowy. Z jednej strony posiada czarną tarcze, zaś z drugiej strony jest jasny kolor z postarzeniami w postaci rdzawego koloru.

 Artykuły dekoracyjne to także przedmioty użytku codziennego jak na przykład zastawa stołowa. Jak wiadomo styl prowansalski, to elegancja, delikatność i piękno w każdym detalu.  Seria Nicea to prowansalska ceramika Belldeco, w oryginalnym kolorze kawy z mlekiem. Można z niej skompletować całą potrzebną zastawę. Która zachwyci każdego.

Filiżanka w stylu prowansalskim
Filiżanka Nicea Belldeco

Przeurocza filiżanka ze spodeczkiem.

Maselnica Nicea w kolorze kawy z mlekiem
Maselnica Nicea Belldeco

Maselnica w stylu prowansalskim.

Zapraszamy do przejrzenia oferty jaką proponujemy razem z marką Belldeco, pokazujemy że piękne dekoracje mogą być także funkcjonalnymi i potrzebnymi przedmiotami w domu.