Czarne Meble Prowansalskie

Meble prowansalskie to zachwycające elementy, którymi wyposażymy każde pomieszczenie. Wszędzie jedną z najważniejszych cech jest to aby meble znajdujące się wewnątrz były funkcjonalne i mogły pomieścić w sobie każde przedmioty i te większe i te mniejsze. Meble w stylu prowansalskim zajmują główne miejsce w ofercie naszego sklepu, ponieważ posiadają właśnie genialną funkcję przechowywania, a także pięknie się prezentują. Najczęściej spotykane są meble prowansalskie w kolorystyce białej i kremowej gdyż rozjaśniają wnętrze, dają poczucie niebanalnego ciepła, a także są ewidentnym podkreśleniem francuskiej elegancji. Jednak meble w stylu prowansalskim, a dokładniej ich producenci poszerzają swoje horyzonty o kolekcje w zupełnie innych odcieniach, między innymi spotkać można kolor szary i czarny. W dzisiejszym wpisie pokażemy czarne meble, które prezentują się oryginalnie i czarująco. Zacznijmy może od nowości jaka znalazła się ostatnio u nas, a mianowicie jest to seria o nazwie Nero, te meble prowansalskie są niezwykle elegancko wykończone i można nimi umeblować każde pomieszczenie wewnątrz domu, lub innego lokalu.

Czarne meble, które można umieścić w salonie to na przykład:

Wysoka witryna z oszklonymi ściankami oraz szklanymi półkami
Czarna Witryna Nero

Przepiękna czarna witryna mająca oszklone wszystkie ścianki, w środku znaleźć można cztery szklane półeczki, a na dole czarnej ramy widoczne jest śliczne francuskie zdobienie.

Kwadratowy stolik kawowy z jasnym blatem, czarną podstawą
Czarny Stolik Kawowy Nero

Kwadratowy stolik kawowy mający piękną czarną podstawę z szufladką pod blatem, oraz półką między lekko wygiętymi nogami. Stolik ten posiada także kontrastujący jasny blat posiadający ozdobnie pofalowaną ramę.

Czarna szafka rtv z szufladkami i półkami oraz jasnym blatem
Szafka Rtv Nero

Kolejny element tej serii to szeroka komoda Rtv z czterema szufladkami oraz dwiema otwartymi półkami. Ozdabia ją jasny blat oraz niewielkie rzeźbienie u dołu. Komoda ta pomieści na pewno wszystkie sprzęty znajdujące się w pobliżu telewizora, gry, a także filmy. Polecamy!

Z kolekcji Nero, interesująco prezentujący się jest też ozdobny zestaw do jadalni, który składa się ze stołu o czarnej finezyjnej podstawie oraz czterech krzeseł mający czarne podstawy, a oparcia i siedziska są w jasnym kolorze. Całość piękne kontrastuje i przykuwa wzrok każdego.

czarny stół z jasnym blatem oraz cztery krzesła z jasnym siedziskiem i oparciem
Czarny Stół Z Krzesłami Nero

Do wyboru jest także kilka wspaniałych komód, w których przechowywanie stanie się przyjemnością, a szczególnie że w dzisiejszych czasach wiele osób nie kupuje już dużych szaf, które zajmują połowę pomieszczenia, a właśnie inwestuje w pojemne komody.

Czarna komoda z dwoma mniejszymi i dwoma większymi szufladkami
Czarna Komoda Nero

Zachęcamy także do spojrzenia na inne czarne meble na przykład serie takie jak : Bris, Lamani czy Alani, a także genialne metalowe meble, które pasują także do ogrodów.

Czarna komoda z szufladą oraz miejscem za drzwiczkami
Czarna Komoda Bris
Metalowy stolik z blatem w kształcie kwadratu
Metalowy Stolik

Metalowy, kwadratowy stolik.

Wszystkie meble w stylu prowansalskim to niebanalne i ozdobne produkty, które będą praktyczną dekoracją każdego domu czy też restauracji. Naszym zdaniem warto zainwestować w styl prowansalski ponieważ jest on zawsze w modzie, posiada wiele bardzo ważnych zalet, a dodatkowo są to przedmioty solidne dzięki czemu posłużą nam przez wiele lat. Zapraszamy!