Ceramika z motywem lawendy

Właśnie pojawiła się w naszym sklepie internetowym nowa ceramika z motywem lawendy, która doda uroku chwilom spędzonym na piciu kawy i herbaty oraz jedzeniu posiłków.

Biała ceramiczna filiżanka z motywem lawendy
Filiżanka z Lawendą

Ceramika w stylu prowansalskim to przede wszystkim serwis do herbaty, czyli filiżanki ze spodkami oraz duże, białe kubki z lawendą. Oprócz tego wśród naszej nowej ceramiki znajdują się także białe dzbanki do herbaty, na których – rzecz jasna – także widoczny jest motyw lawendy.

Biały ceramiczny dzbanek z filiżnaką z motywem lawendy
Dzbanek z Filiżanką

Ciekawym rozwiązaniem jest filiżanka z lawendą. Jest to naczynie idealne dla jednej osoby. W dolnej części dzbanka znajduje się filiżanka, a w górnej dzbanek. Robiąc herbatę samemu dla siebie można zrobić ją zarówno w filiżance jak i dzbanku, natomiast robiąc herbatę na przykład dla gościa można zrobić ją jedynie w dzbanku. Po jej zaparzeniu gość będzie mógł sam nalać sobie herbaty do swojej filiżanki.

Biała ceramiczna cukierniczka wraz z mlecznikiem z motywem lawendy
Cukierniczka i Mlecznik z Lawendą

Nasza ceramika z motywem lawendy to także rozmaite zestawy pojemników kuchennych. Jeden z nich to mlecznik z cukierniczką do której dołączona jest łyżeczka, który powinien stanowić nieodłączny element prowansalskiego serwisu do herbaty. Inny zestaw z tej serii składa się z pięciu elementów: solniczki i pieprzniczki, cukierniczki oraz dwóch buteleczek na ocet i oliwę.

Metalowy Fioletowy pojemnik z motywem lawendy
Pojemnik z Lawendą

Na szczęście ceramika w stylu prowansalskim to nie tylko serwis do herbaty. Do także inne dodatki do kuchni, jak na przykład maselniczki czy ceramiczne pojemniki kuchenne.

Biały ceramiczny dozownik do mydła z gąbką z motywem lawendy
Dozownik do Mydła Z Lawendą

Mamy wielką nadzieję, że nasza biała ceramika z motywem lawendy przypadnie Wam do gustu! Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie oprócz opisanych wyżej produktów znajdziecie liczne prowansalskie dekoracje i ozdoby lawendowe.