Bielone meble prowansalskie

Zastanawiasz się gdzie znajdziesz najpiękniejsze meble bielone w stylu prowansalskim? Znajdziesz je w naszym sklepie – lawendowykredens.pl!

Konsola w stylu prowansalksim na giętych nogach to bielony mebel w stylu prowansalskim.
Konsola Prowansalska Bielona Merano

Bielone meble prowansalskie sprawią, że każde wnętrze nabierze niepodrabialnego klimatu i od razu pojawi się w nim romantyczny nastrój. Współpracując z największymi producentami mebli w Polsce i w Europie oferujemy Państwu solidne i praktyczne meble prowansalskie, które chętnie wykorzystacie do zaaranżowania wnętrz o różnym przeznaczeniu: łazienek, salonów, kuchni i pokoi dziennych. To także świetny pomysł na umeblowanie klimatycznych restauracji, kawiarni nad brzegiem morza oraz apartamentów w cieszących się popularnością hotelach i zajazdach. Jesteśmy niezmiernie dumni gdy nasze meble  sprawiają Ci radość i pozwalają urządzić dom o jakim od dawna marzyłeś.

Bielony stolik nocny z półką i szufladką to genialny mebel do utawienia po obus tronach małżeńskiego łoża.
Stolik Nocny Prowansalski Bielony

Bielone meble prowansalskie, na które najczęściej decydują się nasi klienci to komody, krzesła, stoły i stoliki kawowe, dzięki którym powstają wyjątkowe salony i jadalnie – wnętrza, w których najczęściej spędzamy czas całą rodziną. To właśnie dlatego warto by zaaranżować je w sposób, który umili odpoczynek, wspólne posiłki i pogawędki przy kawie i herbacie. Polecamy okrągły stolik kawowy z prawdziwego drewna lub duży, rozkładany stół – takie meble w stylu prowansalskim świetnie spełnią swoją rolę we wnętrzach tradycyjnych i francuskich. Dzięki nim Twój dom od razu będzie napawał wszystkich spokojem i zapewni harmonijny design. Stoły i stoliki to jednak nie wszystko co możemy zaoferować Ci do urządzenia salonu i jadalni. Mamy dla Ciebie również bielone meble takie jak krzesła i fotele z miękką tapicerką.

Sekretarzyk w stylu prowansalskim z szufladkami w różnym rozmiarze sprawdzi się w kobiecej sypialni.
Sekretarzyk Prowansalski Bielony

Bielone meble prowansalskie to jedyne takie meble, dzięki którym uda Ci się stworzyć najpiękniejsze miejsce do odpoczynku, biesiadowania i przede wszystkim mieszkania. Uzupełniając wnętrze o prowansalskie dekoracje takie jak zegary i obrazy będziesz zadowolony z efektu końcowego jeszcze bardziej! Co jeszcze znajdziesz w naszym sklepie? Nie mogło tu zabraknąć praktycznych komód, regałów i witryn. To one służą przechowywaniu, są podstawą dla wielu dekoracji i bibelotów, a czasem nawet potrafią ukryć to, co niekoniecznie chcesz eksponować. Nasze meble są wykonane z prawdziwego drewna. Są solidne i piękne, przez co będą służyły Ci przez lata.

Bielona komoda w stylu prowansalskim z trzema okienkami i rzeźbionymi nóżkami.
Komoda Prowansalska Bielona

Decydując się na bielone meble w stylu prowansalskim polecamy kierować się jedną, podstawową zasadą: im więcej bieleń ma Twój mebel, tym lepiej pozwoli wydobyć Ci prowansalski klimat. Meble bielone z jakie znajdziesz w sklepie Lawendowy Kredens kryją w sobie znacznie więcej niż tylko piękny wygląd i wiele możliwości praktycznego wykorzystania. To naprawdę magiczne elementy wyposażenia wnętrza, które zyskują w oczach tradycjonalistów dzięki rzeźbieniom i efektownym uformowaniom. Takie dodatkowe ozdoby sprawiają, że wiele z tych mebli wygląda jak zabytkowe antyki.

Komoda prowansalska z szafką i szufladami to mebel, który chętnie jest wykorzystywany do aranżacji salonów.
Komoda Prowansalska Bielona

 Do salonów i pokoi dziennych z całego serca polecamy Ci przeszklone witryny. To meble prowansalskie, które poza tym, że służą ciekawym ekspozycjom, wyróżniają się także niebywałą gracją i subtelnością, za którą odpowiada kolorystyka – połączenie bieli z brązem. Umieszczając wewnątrz takiej witryny swoją cenną zastawę stołową lub ramki na zdjęcia, zarówno Ty jak i pozostali domownicy nie będziecie mogli oderwać od nich wzroku! Nie zapomnij o drewnianych witrynach z szklanymi drzwiami gdy urządzasz tradycyjny salon. Dzięki tym meblom, Twoje najcenniejsze dekoracje i pamiątki zyskają na wartości i pięknie się zaprezentują, a Ty będziesz pewien, że wybrałeś najlepszy ze sposobów aby ochronić je przed przypadkowymi uszkodzeniami i kurzem.

Bielona witryna prowansalska z szklanymi drzwiami wyeksponuje Twoje najcenniejsze skarby na trzech półkach!
Witryna Prowansalska Bielona

W naszym sklepie internetowym: Lawendowy Kredens znajdziesz najpiękniejsze, bielone meble w stylu prowansalskim. To wyjątkowe miejsce w sieci, w którym możesz liczyć na profesjonalną obsługę klienta, doradztwo i ciekawe inspiracje, których już teraz możesz szukać na naszym blogu. Co jeszcze wyróżnia nasze meble w stylu prowansalskim? Bogactwo detali, formy dzięki którym wyglądają na drogocenne antyki i solidność wykonania. Urzeknięci prowansalskim wzornictwem pomogliśmy naszym klientom w urządzeniu wyjątkowych wnętrz. Dołącz do nich i bądź dumny z domu, w którym mieszkasz!