BELLDECO – nowości

Wiosna to czas pozytywnych zmian. Także tych przeprowadzanych w naszych domach. Właśnie dlatego w naszym sklepie pojawiły się liczne nowe produkty! Są to stylowe dodatki łazienki oraz praktyczne dodatki do kuchni marki Belldeco. Sami zobaczcie!

Rewelacyjne kamienne podkładki babeczki
Podkładki Babeczki

Nowe, zachwycające wzorami i wiosennymi kolorami dodatki do kuchni to artykuły dekoracyjne, które dodadzą Waszym kuchniom pozytywnej energii na wiosnę! Nowe są przede wszystkim Retro Podkładki Belldeco na których widnieją smakowite babeczki.

Magnesy w stylu retro z motywem niezwykle ciasteczkowym
Retro Magnes Ciastka

Do kolorowych podkładek Belldeco idealnie pasować będą nasze nowe magnesy o równie pięknych kolorach i smakowitych wzorach. Są to stylowe dodatki do kuchni, które świetnie sprawdzą się jako prezent na parapetówkę!

Obrazek w stylu vintage z motywem kuchennym łyżeczką
Vintage Obrazek Łyżeczka

Oprócz tego kuchenne obrazki Belldeco. Stylowe i zachwycające. Idealne dla każdego, kto lubi styl vintage. Z tej serii możemy zaproponować Państwu dwa różne obrazki, jeden z łyżką, drugi z widelcem. Świetnie wyglądają powieszone jeden nad drugim.

Zegar marki Belldeco ozodbiony motywem sztućców
Zegar Sztućce

Ukazując Wam nowe dodatki do kuchni marki Belldeco musimy wspomnieć także o zegarach ściennych. Niektóre z nich będą idealnie pasowały do pokazywanych wcześniej obrazków, znajdują się bowiem na nich podobne motywy sztućców.

Wieszak z jasnym tłem i babeczkami
Retro Wieszak Tarte

Jeśli chcecie urządzić kuchnię w stylu retro, vintage lub prowansalskim to nie może zabraknąć w niej celowo postarzanych wieszaków ściennych. Znajdziecie u nas wieszaki o różnych rozmiarach z ozdobnymi tabliczkami. Wśród nich wieszaki pojedyncze, podwójny i potrójne.

Piękny obrazek z motywem lawendy w prowansalskim stylu
Prowansja Obrazek Lawenda

Jeśli uważacie, że w waszej kuchni powinny znaleźć się obrazy ścienne, to koniecznie musicie zobaczyć obrazy większe od przed chwilką pokazywanych obrazków w stylu vintage. Są to obrazy w stylu prowansalskim namalowane na tkaninie jutowej. Dominuje na nich motyw lawendy.

Potrójny wieszak w tylu retro ozodbiony czarnym napisem
Retro Wieszak Le Bain

Marka Belldeco to także stylowe dodatki do łazienki. Znajdziecie wśród nich przede wszystkim potrójne wieszaki łazienkowe z kolekcji Retro z napisem LA TOILETTE oraz LE BAIN, czyli TOALETA oraz ŁAZIENKA. Dzięki neutralnym kolorom pasują do łazienek i toalet urządzonych w każdym kolorze!

Ozdodna metalowa zawieszka w stylu retro
Zawieszka La Toilette

Do wieszaczków dobrać możecie stylowe, metalowe tabliczki z rozmaitymi napisami. Świetnie sprawdzą się one w roli tabliczek ozdobnych zawieszonych na drzwiach do łazienki lub toalety, a także jako stylowe, dekoracyjne zawieszki w środku łazienki!

Zawieszka na toalete w klasycznym stylu retro
Zawieszka Retro Toilet women

Ponadto zawieszki te mogą przydać się w kawiarniach, cukierniach czy restauracjach. Z powodzeniem zastąpią nudne, metalowe i plastikowe tabliczki wskazujące łazienki, dodając lokalom gastronomicznym stylu i tworząc w nich wyjątkowy klimat!

Czarny wieszaczek z jasnym napisem i lilijką
Wieszak Retro Grand Jardin

Jak widzicie nowości Belldeco pojawiło się u nas naprawdę sporo. Nie damy rady pokazać Wam ich wszystkich na naszym blogu, także zapraszamy do naszego sklepu internetowego!