Belldeco Luna – nowości i wznowienia

Dziś znów pojawiły się u nas przepiękne meble Belldeco z serii Belldeco Luna i postanowiliśmy natychmiast Wam o tym donieść : ) Wszystkie opisywane poniżej meble i dodatki do wnętrz znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wystarczy kliknąć na przycisk SKLEP znajdujący się w górnej części tej strony. Meblem Luna Belldeco na który czekało najwięcej naszych Klientów jest bez wątpienia Stół Luna.

Meble Belldeco Luna wykonane mangowego i sosnowego drewna.
Meble Belldeco Luna

Zupełnie nie dziwi nas duże zainteresowanie tym stołem, ponieważ uważamy, że jest naprawdę wyjątkowy. Nie jest to zwykły stół do jadalni, jaki możecie znaleźć w zwykłych sklepach z meblami.

Ozodbny stół marki Belldeco
Stół Luna Belldeco

Stół Luna to lite drewno mangowe, które na blacie jest delikatnie bielone. Zachwycające są natomiast nogi stołu, na których znajdują się pełne uroku rzeźbienia.  Sprawiają one wrażenie lekkości i wyglądają tak pięknie, że trudno się w nich nie zakochać : )

 

Długi jasny stół luna z półką na dole
Stół Luna

Jeśli natomiast nie szukacie stołu do jadalni, a raczej konsoli czy pomocnika to mogą spodobać Wam się następujące stoły Luna Belldeco: Luna Stół Długi z Półką oraz Luna Stół Krótki z Półką. Są one wykonane z drewna jodłowego, a ich powierzchnia jest przecierana w stylu shabby chic. Oznacza to, że zdarta, jasna farba odsłania brązowy kolor.

Jasna duża biblioteka belldeco luna
Biblioteka Luna Belldeco

Kolejnym meblem pochodzących z kolekcji Belldeco Luna, który naszym zdaniem jest wyjątkowy i zachwycający jest Luna Biblioteka 2, czyli duży, jasny kredens Belldeco w stylu prowansalskim. Od dostępnych w zwykłych sklepach z meblami kredensów, kredens Belldeco z serii Luna różni się przede wszystkim tym, że w drzwiczkach znajdujących się w jego górnej części nie ma szkła. Znajduje się w nich metalowa siateczka, co wygląda bardzo oryginalnie i niebanalnie.

Lustro przecierane belldeco garderoba
Lustro Luna Garderoba

Kolekcja mebli i dodatków Luna Belldeco to także stylowe lustra w stylu prowansalskim oraz prowansalskie lampy. Są one zachowane w jasnych kolorach, dzięki czemu świetnie komponują się ze sobą oraz z meblami Luna.

Lampa luna o ciekawym kształcie marki belldeco
Lampa Luna Elektryczna

Dla przykładu Lampa Luna Belldeco o nazwie Luna Lampa Elektryczna Latarnia to wyjątkowa lampa w stylu prowansalskim imitująca dawne latarnie uliczne. Jak widać wszystkie meble i dodatki Belldeco Luna to synonim stonowanych kolorów i pięknych kształtów. Zapraszamy Was do naszego sklepu, w którym znajdziecie wszystkie opisane wyżej meble i dodatki w stylu prowansalskim i nie tylko : )