Belldeco

Dzisiaj skupimy się na produktach jednego z naszych producentów, o którym można powiedzieć naprawdę wiele. Cieszy się on bardzo pozytywną opinia pośród wielu klientów. Marka Belldeco bo o niej właśnie będzie ten wpis, jest polską, renomowaną firmą, o szeroki asortymencie. Artykuły Belldeco to produkty w stylu retro lub prowansalskim, czyli jednym słowem trzyma się on stylu postarzania nowych przedmiotów. Nasz sklep zapewnia Państwu całą jego ofertę, dzięki czemu można się zapoznać z każdym produktem z osobna i szczegółowo go ocenić. Marka Belldeco jest znana na całym świecie, ponieważ wszystko jest wykonane bardzo solidnie i z dbałością o każdy najmniejszy drobiazg.

 Firma ta pozwala na udekorowanie, domu, ogrodu lub też mniejszych powierzchni użytkowych, posiada naprawdę bardzo piękne, genialne i modne rozwiązania na każdy metr i kieszeń.

Może zacznijmy opis od przedmiotów, których nie może zabraknąć w domu są to oczywiście meble Belldeco, wyjątkowo stylizowane, ogrom serii jaki możemy tutaj spotkać pozwoli nam umeblować wnętrze na każdy sposób, od bardzo prostych wnętrz, do bardzo abstrakcyjnych.

Pierwszą kolekcją Belldeco niech będzie Classic , jest to prosto wykonana drewniana seria mebli, na którą warto spojrzeć jeśli poszukuje się prawdziwych, solidnych mebli z czystego drewna.

Drewniane biurko marki belldeco z dwiema szufladkami
Biurko Belldeco Classic

Dębowe biurko z trzema szufladkami pod blatem, typowo prosty krój mebla można zauważyć od razu.

Dębowa czterodrzwiowa szafa
Classic szafa Belldeco

Ogromna czterodrzwiowa szafa wykonana z solidnego dębowego drewna, dzięki temu jest gwarancja, że posłuży nam długie lata.

 Kolejna kolekcja jeśli chodzi o meble Belldeco, to bristol white i bristol grey, są to dwie serię różniące się od siebie kolorystyką. Są one także wykonane dość minimalistyczne ale srebrne uchwyty dają im nutkę elegancji i klasy.

 

Biała drewniana komoda z drzwiczkami i szufladkami
Komoda Belldeco Bristol White

Komoda bristol White to niezwykle pojemny biały mebel z szufladkami i drzwiczkami, stojący na krótkich nóżkach oraz posiadający drewniany blat.

Kwadratowa, biała szafeczka nocna z drzwiczkami
Szafeczka Bristol White

Urocza kwadratowa szafeczka bristol white z miejscem do przechowywania za drzwiczkami. Niewielki mebel, który może mieć wiele zastosowań.

 Meble Belldeco to także wyjątkowe prowansalskie pomysły w postaci metalowych mebli do ogrodu lub do wnętrz, nowoczesność i oryginalność każdy tego oczekuje od swoich aranżacji.

Białe, metalowe krzesło
Metalowe Krzesło Luna Belldeco

Seria luna to eleganckie, prowansalskie meble metalowe z wykończeniami ozdobnymi. Tutaj mamy przykład ozdoby stworzonej z finezyjnego oparcia tego białego krzesła.

Czarny metalowy stolik ze zdejmowanym blatem
Czarny Stolik Taca Belldeco

Tutaj mamy pokazany na przykład czarny metalowy stolik który może być jednocześnie tacą, dzięki niemu i szybko i sprawnie można przenieść jedzenie lub napój z jednego miejsca na drugie.

Artykuły Belldeco to nie tylko te piękne meble ale także cała masa różnych dodatków do wnętrz i tych mniejszych i większych. Zaczynając od zawieszek, a kończąc na doniczkach czy też świecznikach. Warto zając sobie kilka chwil na obejrzenie produktów właśnie tego rewelacyjnego producenta, a na pewno każdy wybierze coś dla siebie.

 

Jasny ptaszek na złotawej wstążce
Zawieszka Belldeco Ptaszek Retro
Srebrny wysoki świecznik
Wysoki Świecznik Deluxe
Biała okrągła ceramiczna osłonka Belldeco
Biała Osłonka Belldeco

Zapraszamy artykuły Belldeco czekają właśnie na Państwa, zachęcamy do poświęcenia czasu i przejrzenia całego naszego asortymentu, który zadowolił już nie jedne wnętrze. Z nami urządzanie okaże się banalnie proste. Przekonaj się już dzisiaj!